HiPP 1 BIO Combiotik Počiatočná tekutá dojčenská výživa

1×200 ml

Značka: HIPP

Počiatočná mliečna dojčenská výživa v tekutej forme s praktickým balením vo fľaštičke a rýchlou prípravou.

3,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: HiPP 1 BIO Combiotik Počiatočná tekutá dojčenská výživa 1×200 ml

X52357 ADC

Počiatočná mliečna dojčenská výživa v tekutej forme s praktickým balením vo fľaštičke a rýchlou prípravou. Určená pre dojčatá od narodenia.

  • Má vyvážené zloženie, optimalizované podľa veku dieťaťa.
  • Obsahuje DHA (kyselinu dokosahexaenovú) - patrí medzi omega-3 mastné kyseliny, vitamíny a minerály.
  • Obsahuje mlieko v bio kvalite (z ekologického  poľnohospodárstva).
  • Určené na priamu spotrebu po tepelnej úprave.
  • Fľaštička je znovu uzatvárateľná. Dieťa z nej môže aj priamo piť: na fľaštičku pasujú štandardné veľkosti mliečnych cumlíkov.
  • Vhodné aj na cesty a prechádzky, pre aktívne mamičky.

Spôsob použitia

Používa sa pre deti od narodenia, počas prvých mesiacov života, ako dokrm k materskému mlieku, podľa potreby rovnako ako materské mlieko.
Návod na prípravu:
Určené na priamu spotrebu po tepelnej úprave. Viečko musí byť pred prvým použitím nepoškodené, inak sa nepoužíva. Počas skladovania môže dôjsť k miernemu oddeleniu zložiek, fľaštička sa pretrepe. Neohrieva sa v mikrovlnnej rúre. Neohriate mlieko sa uchová v uzatvorenej fľaštičke v chladničke a spotrebuje sa do 24 hodín po otvorení. Požadované množstvo podľa odporučeného dávkovania sa ohreje vo vhodnej nádobe na 37 °C. Overí sa vyhovujúca teplota mlieka. Ihneď sa kŕmi. Zvyšky ohriateho mlieka už znovu nepodávať! Nesprávna príprava a uchovávanie ohriateho mlieka dlhý čas môže ohroziť dieťa, napr. rastom baktérií. Dojčenskú fľašu a jej súčasti je potrebné dôkladne vymyť/sterilizovať.

Potravina na osobitné výživové účely. Dojčenie je to najlepšie pre vaše dieťa. Vhodné od narodenia, ak dojčatá nemôžu byť dojčené. Výrobok užívajte len na základe odporúčaní lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa. Tak ako materské mlieko, obsahujú tiež počiatočné dojčenské výživy sacharidy, ktoré sú dôležitou súčasťou výživy vášho dieťaťa. Častý alebo trvalý kontakt zubov so sacharidmi môže spôsobiť vznik zubného kazu. Dbajte na zubnú hygienu, venujte pozornosť vyváženej strave a zdravému životnému štýlu vášho dieťaťa.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.