HG čistič na kávovary

1×500 ml, čistič

Značka: HG

HG odstraňovač vodného kameňa na espresso a kávovary je odvápňovač na základe kyseliny citrónovej, špeciálne vyvinutý na odstranovanie vápnitého povlaku zo všetkých druhov espresso kávovarov a kávovarov na kávové vankúšiky.

5,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: HG čistič na kávovary 1×500 ml, čistič

X002295

Hlavný popis produktu

HG odstraňovač vodného kameňa na espresso a kávovary je odvápňovač na základe kyseliny citrónovej, špeciálne vyvinutý na odstranovanie vápnitého povlaku zo všetkých druhov espresso kávovarov a kávovarov na kávové vankúšiky. HG odstraňovač vodného kamena na espresso a kávovary pracuje bezpečne, rýchlo a bez zápachu a je úplne biologicky rozložitelný. Pri pravidelnom používaní HG odstraňovač vodného kameňa na espresso a kávovary káva stále skvelo chutí, kávovar si uchováva svoju rýchlosť a vy sa z nej naviac môžete tešiť po celé roky!

Na báze kyseliny citrónovej
Postačí na 6 použití
Účinkuje rýchlo a bezpečne
Použitie:

Nalejte 75 ml HG odstraňovač vodného kameňa na espresso a kávovary do nádržky na vodu a naplnte ju po hranicu 750 ml vodou. Nechajte tento roztok 10 minút pôsobiť a kávovar potom spustite a nechajte ním kvapalinu do polovice pretiecť. Potom kávovar vypnite, nechajte výrobok ďaľších 10 minút pôsobiť a potom nechajte kávovarom pretiecť i zvyšok kvapaliny, pokiaľ nie je nádržka prázdna. Nádobku na vodu po ošetrení dôkladne opláchnite, naplnte čistou vodou z vodovodu a zariadenie nechajte následne pracovať minimálne 3-krát iba s vodou tak, aby v nom nezostali žiadne zvyšky vodného kameňa, alebo žiadna pachuť.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.