HAAN Tiny Joyful malý cestovný set

1×1 ks, darčekový set

Značka: HAAN

Malý cestovný set zubnej pasty, dezinfekcia na ruky a dezodorantu. Praktické trio nevyhnutnosťou v pestrom dizajne obsahuje prípravky HAAN, ktoré sú navrhnuté na opätovné doplnenie náhradnou náplňou. Pribaliť si ho môžete aj na palubu lietadla - stačí zbaliť a vyraziť.

20,49
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: HAAN Tiny Joyful malý cestovný set 1×1 ks, darčekový set

X022609

Hlavný popis produktu

Cestovný set obsahuje:

HAAN Toothpaste Life's a Beach

Reminalizujúca zubná pasta s príchuťou chai tea a mäty. Prémiové zloženie obsahuje 96% látok prírodného pôvodu. Vypĺňa drobné nerovnosti v zubnej sklovine a zabraňuje tvorbe kazov - pre žiarivo biele a zdravé zuby. Bez parabénov, fluoridov a sulfátov.

HAAN Hand Sanitizer Margarita Spirit

Inovatívny dezinfekčný sprej na ruke ničí 99,9% baktérií a vírusov bez použitia vody. Vôňa Margarita Spirit z kolekcie Shake It Up je ako osviežujúci koktail s citrusmi ovoňaný srdcom pomarančového kvetu.

HAAN Dezodorant Morning Glory

Inovatívny dezodorant s prebiotikami – 24-hodinová ochrana. Podporuje množenie zdravých baktérií a zabraňuje vzniku zápachu. Vôňa Morning Glory pripomína východ slnka – miešajú sa v nej tóny zeleného čaju, grapefruitu a kvetov. Bez hliníka, parabénov a sódy.


Prečo si prípravky HAAN zamilujete?

receptúra s prírodnými ingredienciami
podporujú rovnováhu kožného mikrobiomu
obnovujú prirodzené pH pleti
príjemne povzbudzujúca vôňa
bez obsahu sulfátov
prémiový dizajn & udržateľný obal

Kúpte raz, používajte navždy

Pomôžte nám opustiť za sebou spotrebnú kultúru jednorazových výrobkov. Nakupujte produkty, ktoré sa dajú opätovne naplniť, znova použiť a potom aj recyklovať. Nakupujte produkty, ktoré si budete môcť vážiť celý život.


Záleží nám na planéte

Prípravky HAAN sú navrhnuté pre dlhodobé a opakované používanie. Dajte zbohom jednorazovým produktom, ktoré prispievajú k produkcii nadbytočného odpadu. Prípravky HAAN môžete opakovane dopĺňať a používať celý život. Malá zmena pre vás, ale veľká pre našu planétu!

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.