H4 Repar.it prírodný roztok na hemoroidy 50ml

1×50 ml, roztok

5.0

Prírodný produkt so 4 základnými a niekoľkými podpornými zložkami, ktorý významne napomáha pri problémoch s hemoroidmi. Zmierňuje bolesť, potláča zápal a opuch, zastavuje krvácanie.

18,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: H4 Repar.it prírodný roztok na hemoroidy 50ml 1×50 ml, roztok

X21709 ADC

Hlavný popis produktu

STOP HEMOROIDOM!

Prírodný, patentovaný produkt so 4 základnými a niekoľkými podpornými zložkami, ktorý významne napomáha pri problémoch v oblasti konečníka. Je vyrobený podľa tradičnej osvedčenej receptúry s dôrazom na výrazné účinky dubovej kôry a dôsledne vybraných bylín.

JEDINÝ ORIGINÁL V TEKUTEJ FORME!

ü Rýchly nástup účinku
ü Výrazný pocit úľavy ihneď po aplikácii
ü Účinný aj tam, kde zlyháva väčšina štandardných prostriedkov
ü Aplikácia iba 1x denne

Ako H4 Repar.it funguje?

ü Účinok prípravku H4 Repar.it je postavený na vynikajúcom prieniku dubovej kôry a hojivých bylinných látok cez sliznicu konečníka až ku rozšíreným a zapáleným kapiláram v hĺbke tkaniva, ktoré obkolesuje oblasť konečníka.
ü Dubová kôra a bylinné látky potláčajú zápal, ktorý je pri hemoroidoch hlavným problémom.
ü Dobrý prienik týchto látok zabezpečuje alkohol, ktorý zlepšuje prestup hojivých zložiek aj do hlbších štruktúr okolia konečníka, kam sa účinné látky z čípkov alebo mastí nedostanú

ZMIERŇUJE BOLESŤ
POTLÁČA ZÁPAL A OPUCH
ZASTAVUJE KRVÁCANIE
UĽAHČUJE BOLESTIVÉ VYPRÁZDŇOVANIE

Informácie o produkte

Charakteristika: Viaczložkový prírodný roztok, ktorý pomáha pri problémoch v oblasti konečníka. Udržiava pokožku konečníka v dobrom zdravotnom stave. Zmierňuje podráždenie a svrbenie v oblasti konečníka, pôsobí na pokožku regeneračne a upokojujúco. Mentol pôsobí na pokožku chladivo a dodatočne môže zmierniť bolestivosť.

Zloženie: Alcohol Denat (60% vol.), Paraffinum Liquidum, Aqua, Menthol, Ethyl Acetate, Ethyl Formate, Isopropyl Myristate, Quercus Extract, Parfum, Azulene, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citral, Hydroxycitronellal, d-Limonene, Eugenol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone.

Dávkovanie a spôsob použitia: Prípravok je určený na vonkajšie použitie v okolí konečníka. Pred každým použitím je potrebné fľaštičku s prípravkom dôkladne pretrepať. H4 Repar.it sa aplikuje 1x denne po stolici na oblasť v okolí konečníka (po dôkladnom umytí a osušení) prstom alebo gázovým tampónom. Bezprostredne po aplikácii môže dôjsť k pocitu pálenia, ktorý po niekoľkých sekundách pominie. Následne sa dostavuje výrazný pocit úľavy. Po odznení problému aplikujte ešte niekoľko dní, z dôvodu úplnej regenerácie. Dĺžka aplikácie závisí od charakteru a rozsahu postihnutia. Najlepšie výsledky sa dosahujú pri používaní roztoku počas doby aspoň 3 až 6 týždňov. Nepravidelné aplikovanie spôsobí utlmenie problémov, nie však ich odstránenie. Dôsledne dodržiavajte pokyny na použitie! Doporučuje sa aplikovať len 1x denne!

Upozornenie: O svojom probléme sa vždy poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu detí. Vhodné od 18 rokov. Skladujte pri teplote do 25°C, v suchu, chrániť pred svetlom. Výrobok môže zafarbiť textílie. V prípade kontaktu roztoku s očami vypláchnuť vlažnou vodou.

Objem: 50 ml

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.