H&S S 540ml 2v1 Menthol

1×540 ml, šampón

Značka: H&S

Šampón a kondicionér proti lupinám Menthol Fresh 2 v 1 poskytuje okamžité osvieženie, hĺbkovú hydratáciu a je ideálny na každodenné používanie Až 100 % bez lupín (viditeľných lupín, pri pravidelnom používaní) Zloženie Microbiome Balance sa zameriava na hlavnú príčinu vzniku lupín, pomáha im predchádzať a upokojuje pokožku hlavy Toto klinicky overené a dermatologicky testované zloženie má vyvážené pH s 0 % obsahom parabénov, fosfátov alebo parafínov Ideálny šampón a kondicionér 2 v 1 pre mužov aj ženy s akýmkoľvek typom vlasov Fľaša je vyrobená zo 40 % recyklovaného plastu (okrem vrchnáka, farbív a prísad) a je recyklovateľná (okrem vrchnáka a v závislosti od recyklačných zariadení)

K nákupu vybraných produktov môžete získať peniaze späť. Viac info - https://mujsvet-pg.cz/cashbacksk-2024
Varianty podľa objemu
9,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: H&S S 540ml 2v1 Menthol 1×540 ml, šampón

X001749

Hlavný popis produktu

Dajte zbohom lupinám so šampónom proti lupinám Head & Shoulders Menthol Fresh 2 v 1. Jeho zloženie Microbiome Balance podporujúce vyvážený mikrobióm sa zameriava na hlavnú príčinu vzniku lupín, bojuje s lupinami*, zabraňuje svrbeniu a vysúšaniu, poskytuje okamžitý pocit sviežosti a dôkladnej čistoty, až 100 % bez lupín*.

Zloženie šampónu na každodenné používanie má vyvážené pH a obsahuje vitamíny a antioxidanty. Dermatologicky testovaný a klinicky overený ako účinný a zároveň dostatočne šetrný, aby bol vhodný na každodenné používanie. Fľaša je vyrobená zo 40 % recyklovaného plastu** a je recyklovateľná***.

* Viditeľné lupiny, pri pravidelnom používaní.

** Okrem vrchnáka, farbív a prísad.

*** Okrem vrchnáka a v závislosti od recyklačných zariadení.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.