H&S Deep cleanse S 300ml Gentle purification

1×300 ml, šampón

Značka: H&S

Hĺbkovo čistiaci šampón na jemné čistenie proti lupinám s grapefruitom Až 100 % bez lupín (viditeľných lupín pri pravidelnom používaní) Priehľadný šampón a fľaša na hĺbkové čistenie a osviežujúci nový zážitok Neobsahuje silikóny a má vyvážené pH a množstvo antioxidantov Ideálny šampón pre mužov a ženy s mastnou pokožkou hlavy a vlasmi Táto fľaša Head & Shoulders je vyrobená zo 100 % recyklovaného plastu (s výnimkou viečka a farbív) a možno ju recyklovať (s výnimkou viečka a v závislosti od recyklačných zariadení)

5,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: H&S Deep cleanse S 300ml Gentle purification 1×300 ml, šampón

X001750

Hlavný popis produktu

Šampón proti lupinám Head & Shoulders Deep Cleanse zaručuje najhlbšie čistenie. Tento šampón na jemné čistenie s grapefruitom je špeciálne vytvorený tak, aby hlboko prenikol do pokožky hlavy, predchádzal masteniu, lupinám a svrbeniu a zároveň tak poskytoval dôkladné čistenie a až 100 % bez lupín*.

Tento šampón neobsahuje silikóny a má vyvážené pH a množstvo antioxidantov. Táto fľaša Head & Shoulders je vyrobená zo 100 % recyklovaného plastu (s výnimkou viečka a farbív) a možno ju recyklovať (s výnimkou viečka a v závislosti od recyklačných zariadení)

* Viditeľných lupín pri pravidelnom používaní


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.