Gymbeam vitamin c + d3 1000 iu

1×90 cps, výživový doplnok

Značka: GYMBEAM

Vitamin C + D3 1000 IU je funkčná kombinácia vitamínu C a D3, ktoré podporujú imunitný systém a podieľajú sa na množstve biologických procesov. Vitamín C prispieva k fungovaniu nervového systému a psychiky. Vitamín D má zas vplyv na funkciu svalov a udržanie zdravých kostí či zubov. Ide tak o ideálnu kombináciu pre každého, kto chce maximálne podporiť svoje zdravie a vitalitu.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
5,69
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Gymbeam vitamin c + d3 1000 iu 1×90 cps, výživový doplnok

X81643

Vitamin C + D3 1000 IU je spojenie dvoch dôležitých vitamínov C a D3, ktoré majú vplyv na množstvo biologických procesov. Spolu napríklad podporujú imunitný systém, pričom samotný vitamín C prispieva k udržaniu jeho správneho fungovania počas intenzívnej námahy a po nej. To môžu oceniť nielen športovci, ale tiež všetci milovníci aktívneho životného štýlu. Rovnako ako fakt, že vitamín C prispieva k správnej funkciikolagénu, krvných ciev a kostí. Jeho príjem sa hodí aj počas náročných dní, pretože podporuje správne fungovanie psychiky aj nervového systému. Okrem toho zvyšuje vstrebávanie železa, ktoré má podiel na rôznych funkciách organizmu. 

Samotný vitamín D je zas známy ako slnečný, nakoľko jeho produkciu v našom organizme spúšťajú slnečné lúče dopadajúce na pokožku. O jeho príjem by sme mali dbať najmä v období od jesene do jari, kedy je slnka pomenej. Podieľa sa totiž fungovaní mnohých procesov v našom organizme. Prispieva napríklad k normálnej hladine vápnika v krvi a jeho príjem môžu osobitne oceniť nielen športovci, ale aj fanúšikovia aktívneho životného štýlu. Je to preto, že podporuje fungovanie svalov a zdravie zubov či kostí. Vo výsledku tak ide o efektívny doplnok pre každého, kto chce maximálne podporiť svoje zdravie a vitalitu. 

Vitamin C + D3 1000 IU a jeho výhody

  • je spojenie vitamínu C a D3
  • podporuje imunitný systém 
  • prispieva k správnej funkcii kolagénu, krvných ciev a kostí 
  • podporuje správne fungovanie psychiky aj nervového systému 
  • zvyšuje vstrebávanie železa 
  • prispieva napríklad k normálnej hladine vápnika v krvi
  • podporuje fungovanie svalov
  • má pozitívny vplyv na zdravie zubov a kostí 
  • ocení ho každý, kto chce maximálne podporiť svoje zdravie a vitalitu

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.
 
Alergény: Môže obsahovať stopy lepku, sóje a mlieka.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.