GYMBEAM KREATIN MONOHYDRAT 100%

1×1 kg, kreatín monohydrát

Značka: GYMBEAM

Mikronizovaný kreatín monohydrát (100% Creapure®) - 100% čistý kreatín Creapure®, ktorý podporí rast svalovej hmoty, zvýši silový výkon a dodá energiu

44,99
Doprava zadarmo

O produkte: GYMBEAM KREATIN MONOHYDRAT 100% 1×1 kg, kreatín monohydrát

X44324

Hlavný popis produktu

Mikronizovaný kreatín monohydrát Creapure® je 100% mikronizovaný, čistý a laboratórne testovaný kreatín monohydrát, ktorý je ako jediný kreatín vyrábaný v rámci EÚ v Nemecku. Nenachádzajú sa v ňom žiadne pridané látky, ktoré môžu vzniknúť pri výrobe kreatínu, a dokonca ani sacharidy. Vďaka svojej štruktúre sa dokáže účinná látka 100% rozpustiť, čo spôsobuje, že mikronizovaný kreatín monohydrát je veľmi ľahko a rýchlo vstrebateľný.
Kreatín je v tele potrebný pre dodávanie fosfátových skupín na regeneráciu ATP a slúži aj ako zásoba bunkovej energie pre svaly.

Má schopnosť okamžite doplniť energiu a oddialiť energetickú krízu, ktorá môže nastať pri náročných tréningoch. Zároveň zväčšuje objem svalových buniek a pomáha zvýšiť silový a fyzický výkon. Kreatín má taktiež schopnosť potlačiť tvorbu kyseliny mliečnej, čo prispieva k zmierneniu a prevencii svalových kŕčov. Dávkovanie mikronizovaného kreatínu monohydrátu je menšie ako pri klasickom kreatíne práve vďaka jeho 100% čistému zloženiu a ľahkej vstrebateľnosti.

Mikronizovaný kreatín monohydrát (100% Creapure®) a jeho výhody

100% čistý, mikronizovaný kreatín monohydrát
neobsahuje žiadne pridané látky ani sacharidy
je veľmi rýchlo a ľahko vstrebateľný
podporuje rast svalovej hmoty
zabezpečuje rýchlu obnovu ATP, okamžitú použiteľnú energiu pre svaly
zvyšuje silový a fyzický výkon
dokáže okamžite doplniť energiu
zmierňuje riziko svalových kŕčov

Zloženie
Unflavored: kreatín monohydrát (100% Creapure®).
Orange: kreatín monohydrát (100% Creapure®), kyselian citronová, kyselina jablčná, aróma, farbivo: betakarotén, sladidlo: sukralóza.
Lemon: kreatín monohydrát (100% Creapure®), kyselian citronová, kyselina jablčná, aróma, farbivo (požlť farbiarsky, spirulina extrakt), sladidlo: sukralóza.

Dávkovanie
Odporúčame užívať 3-5 g produktu rozmiešaného s vodou alebo ovocnou šťavou, a to 1 až 2-krát denne.
Tabuľka nutričných hodnôt
Nutričné hodnoty (unflavored)
1 dávka (5 g)
Mikronizovaný kreatín monohydrát
5 g

Upozornenie

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu, chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporučenú dennú dávku


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.