Gymbeam draslik bez prichute 60cps

60 kapsúl bez príchute

Značka: GYMBEAM

Draslík je jednou z najdôležitejších minerálnych látok pre náš organizmus. Prispieva k správnej činnosti nervovej sústavy a pomáha udržiavať normálny krvný tlak. Takisto podporuje správnu funkciu svalov a je dôležitý pre hydratáciu. Na jeho dostatočný príjem by si preto mali dať pozor obzvlášť športovci a všetci aktívni jedinci.

4,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Gymbeam draslik bez prichute 60cps 60 kapsúl bez príchute

X81438

Hlavný popis produktu

Draslík podporuje správnu činnosť nervovej sústavy, normálny krvný tlak a funkciu svalov

Draslík je minerálna látka, ktorá má podstatný význam pre správne fungovanie nášho organizmu. Podporuje normálnu funkciu nervovej sústavy, ktorá ovláda činnosť všetkých orgánov v tele. Takisto pomáha udržiavať normálny krvný tlak. Väčšiu pozornosť by mu potom mali venovať aj športovci, keďže prispieva k správnej činnosti svalov.

Táto minerálna látka sa zaraďuje rovnako aj medzi elektrolyty dôležité pre udržanie optimálnej hydratácie v organizme. Pri vyšších stratách tekutín vplyvom potenia počas náročnej športovej aktivity alebo pri tráviacich ťažkostiach môže dôjsť k vyšším stratám draslíka z tela. V tom prípade je dôležité jeho včasné dopĺňanie pomocou stravy alebo doplnkov.

Draslík patrí medzi esenciálne živiny, čo znamená, že si ho naše telo nedokáže samo vyrobiť, a je nutné ho pravidelne dopĺňať stravou. K najbohatším zdrojom draslíka patrí ovocie, zelenina a strukoviny. S jeho optimálnym denným príjmom vám však môžu pomôcť aj typicky koncentrovanejšie doplnky stravy.

Pre jednoduché užívanie má tento produkt formu praktických kapsúl. V jednej dávke obsahuje 200 mg draslíka. Vďaka tomu sa perfektne hodí na doplnenie denného príjmu tejto minerálnej látky. Je vhodný aj po dlhotrvajúcom alebo vysokointenzívnom tréningu na vyrovnanie optimálnej hladiny draslíka v tele.

Draslík a jeho výhody

  • doplnok stravy s obsahom draslíka
  • podporuje normálnu funkciu nervovej sústavy
  • pomáha udržiavať normálny krvný tlak
  • prispieva k správnej činnosti svalov
  • patrí medzi elektrolyty
  • v jednej dávke obsahuje 200 mg draslíka
  • má formu praktických kapsúl
  • môže pomôcť s doplnením optimálnej dennej dávky draslíka

Zloženie

Draslík (glukonát draselný), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), sofgélová kapsula (želatína, glycerol, voda).

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsule denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty2 kaps*RI
Dralík 200 mg 10 %

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/ 2000 kcal)

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie produktu konzultovať s lekárom. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.