GreenFood Nutrition Vegan Protein Buckwheat Mash chocolate

1×500 g, proteínová kaša

GreenFood Nutrition Vegan Proteínová kaša pohánková je hotová instantná zmes s nízkym obsahom cukru a vysokým obsahom proteínu (28 %) určená na prípravu chutnej kaše, ktorá je vyrobená z prvotriednych európskych surovín. Podarilo sa nám dosiahnuť vynikajúcu chuť a zachovať maximálnu nutričnú hodnotu surovín.

10,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: GreenFood Nutrition Vegan Protein Buckwheat Mash chocolate 1×500 g, proteínová kaša

X024380

Hlavný popis produktu

Proteínová kaša je založená na dvoch proteínových zdrojoch - hrachovom a tekvicovom proteíne, ktoré sa dokonale dopĺňajú, Nutrizu a komplexných sacharidoch z pohánky s nízkym glykemickým indexom a pomalým uvoľňovaním energie. Kaša je sladená prírodným sladidlom s nízkym glykemickým indexom - Erythritolom.
Nutriz je patentovaná, stabilizovaná zmes sušeného ryžového sirupu, ryžového škrobu a ryžovej múky. Nutriz má certifikáciu HALAL, KOSHER. Je vhodný pre vegetariánov, vegánov, osoby trpiace laktózovou intoleranciou, pre celiakov a alergikov.
Erythritol je vyrábaný fermentáciou glukózy = 100%-né prírodné sladidlo. Má glykemický index 0, preto neovplyvňuje hladinu cukru v krvi. Jeho obsah v strave je spojený s množstvom funkcií ako podpora správnej funkcie tráviaceho traktu. Jeho hlavné účinky v tráviacom trakte sú prebiotické pôsobenie. Nespôsobuje hnačky, nespôsobuje zubný kaz. Je vhodný pre diabetikov, vegetariánov, vegánov, celiakov, aj na redukciu telesnej hmotnosti.
Vegan proteínová kaša vás zasýti na dlhšiu dobu a zároveň pomáha krotiť chuť na sladké v neskorých popoludňajších hodinách. Živiny v proteínových kašiach sú v optimálnom pomere bez nežiaduceho vysokého obsahu tukov, ktorý je často súčasťou Low Sugar potravín.

Vegan Proteínová kaša pohánková v bodoch:
- Bez lepku.
- Vysoký obsah vlákniny.
- Iba 186 kcal v jednej porcii.
- Pre vegánov a vegetariánov.
- Obsahuje iba prírodné sladidlá.
- Low Sugar - nízky obsah cukrov.
- Bez konzervantov, chemických farbív a stabilizátorov.

Balenie: 500 g
Počet porcií: 10
Návod na prípravu: 50 g (3 kopcovité polievkové lyžice) zalejte potrebným množstvom horúcej vody alebo mlieka, dobre premiešajte a nechajte 2 minúty stáť. Množstvo vody alebo mlieka prispôsobte podľa požadovanej hustoty kaše.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.