GreenFood Nutrition Protein Buckwheat Mash natural

1×500 g, pohánková kaša

GreenFood Nutrition Pohánkovej Proteínové kaše sú hotové instantné zmesi s nízkym obsahom cukru a vysokým obsahom proteínu určené na prípravu chutných bezlepkových kaší. Aj bez stabilizátorov, konzervantov a chemických aróm, sa nám podarilo dosiahnuť vynikajúcej chuti a zachovať maximálnu nutričnú hodnotu.

11,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: GreenFood Nutrition Protein Buckwheat Mash natural 1×500 g, pohánková kaša

X024375

Hlavný popis produktu

Proteínové kaše sú založené na nemeckom značkovom Whey proteínu Lactomin® a komplexných sacharidoch pochádzajúcich z pohánky, ktoré majú nízky glykemický index a energia sa z nich uvoľňuje pomalšie. Zasýti nás teda na dlhšiu dobu a zároveň pomáhajú krotiť chute na sladké v neskorých popoludňajších hodinách. Živiny v proteínových kašiach sú v optimálnom pomere bez nežiaduceho vysokého obsahu tukov, ktorý je mnohokrát súčasťou Low Sugar potravín. Medzi benefity určite patrí aj fakt, že obsahujú vysoké množstvo čakankové vlákniny.
Steviol-glykozidy sú získavané z listov rastliny Stévie sladkej (Stevia rebaudiana), ktorá je cenená pre svoju vysokú sladivosť. Steviol-glykozidy ako sladidlo sú na rozdiel od cukru takmer bez kalórií, majú nízky glykemický index a neprispievajú k tvorbe zubného kazu. Potraviny s nižšou hodnotou glykemického indexu zvyšujú hladinu krvného cukru pozvoľnejšie, čo je výhodné predovšetkým pre diabetikov, pri nadváhe a redukčných diétach, ale aj pre normálnu kondíciu kardiovaskulárneho systému.
Nedostatočná pružnosť a krehkosť cievnej steny sa dáva do súvislosti s nedostatkom vitamínu C a bioflavonoidov (Rutin). Bioflavonoidy sú látky, ktoré niektorému ovoci a zelenine dodávajú chuť a farbu. Tiež je známy ako vitamín P.Najbohatším zdrojom Rutinu je pohánka.
Čakanková vláknina alebo pod iným názvom inulín je druh rozpustnej vlákniny. Inulín je prirodzenou súčasťou niektorých rastlín a v dnešnej dobe sa s obľubou pridáva do rôznych výrobkov ako náhrada cukru, vďaka jeho sladkej chuti. Jej hlavné účinky v tráviacom trakte sú prebiotickej pôsobenia. Jednoducho vysvetlené - sú zdrojom potravy pre črevné baktérie. Črevné baktérie žijú v určitej rovnováhe. V rovnováhe medzi "dobrými" a "zlými" baktériami. A práve inulín pomáha túto rovnováhu udržiavať v správnom pomere.

GreenFood proteínová pohánková bezlepková kaša v bodoch:
- vysoký obsah vlákniny
- 15 g proteínov v každej porcii (50g).
- Iba 170 kcal v jednej porcii.
- Low Sugar - nízky obsah cukrov.
- bez lepku
- Obsahuje kvalitný mliečny proteín.
- Iba so sladidlami z rastliny Stévie
- Bez konzervantov, chemických farbív a stabilizátorov.

Balenie: 500 g
Počet porcií: 10
Návod na prípravu: 50 g (2 odmerky) zalejte potrebným množstvom horúcej vody alebo mlieka, dobre premiešajte a nechajte 2 minúty stáť. Množstvo vody alebo mlieka prispôsobte podľa požadovanej hustoty kaše.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.