GreenFood Nutrition Collagen Beauty Forte

1×90 cps, výživový doplnok

Collagen Beauty Forte vyhľadávajú ľudia orientovaní na normálnu starostlivosť o vzhľad pleti a o normálna starostlivosť o vlasy a nechty.

16,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: GreenFood Nutrition Collagen Beauty Forte 1×90 cps, výživový doplnok

X024365

Hlavný popis produktu

Enzymaticky hydrolyzovaný nemecký značkový Collagen Viscofan® s vysokou biologickou hodnotou a vstrebateľnosťou. Collagénové hydrolyzáty (Collagenové peptidy Viscofan®) sú produkované zo studenovodných rýb prevažne lososov a tresiek vo viacstupňovom procese, ktorý zahŕňa gelatinizáciu a následnú enzymatickú hydrolýzu natívneho collagénu poskytujúce peptidy s priemernou molekulovou hmotnosťou približne 3 k. Takú nízku molekulárnu hmotnosť možno dosiahnuť iba za predpokladu, že ide o hydrolýzu rybieho kolagénu za studena. Takáto nízka molekulárna hmotnosť je dôležitá pre vstrebateľnosť collagénu. Collagen je však ľudským telom vstrebávaný len pokiaľ telo prijíma dostatočné množstvo vitamínu C, preto náš výrobok obsahuje prírodnú formu Vitamínu C v podobe extraktu z ovocia Aceroly a Vitamín B3.
Collagen je proteín, ktorý je v ľudskom tele zastúpený vo veľkom množstve. Ide o základný stavebný kameň spojivových tkanív človeka, preto ho nájdeme skoro v celom tele. Tvorí takmer 30% všetkých proteínov v tele človeka. Ľudská koža dokonca obsahuje až 70% tejto bielkoviny. Nájdeme ho takmer vo všetkých tkanivách, najmä v koži, nechtoch, vlasoch, kostiach a chrupavke. Zhruba po dovŕšení dvadsiatich rokov veku je Collagenová syntéza v tele pomalšia ako jeho rozpad, preto dochádza k zhoršovaniu pevnosti a vzhľadu kože, vlasov i nechtov.
Acerola je nízky hustý ker alebo malý stromček ktorého plody sa vyznačujú veľmi vysokým obsahom prírodného vitamínu C, ktorý rastie v teplých tropických oblastiach Južnej a Strednej Ameriky, juhu USA a Mexika. Malé jasne červené plody dorastajú do veľkosti 1-3 centimetrov. Vzhľadom aceroly sa podobajú čerešniam, skutočnou čerešňou však nie sú.

Balenie: 90 kapsúl
Predpokladaná doba užívania 1 balenia: 30 dní
Odporúčané denné dávkovanie: 3 kapsule denne, medzi jedlom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.