GreenFood Nutrition ArginMaca

1×120 cps, výživový doplnok

ArginMaca vyhľadávajú ľudia orientovaní na: Plodnosť, zdroj energie, podporu vitality a vytrvalosti, fyzické a duševné zdravie.

8,19
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: GreenFood Nutrition ArginMaca 1×120 cps, výživový doplnok

X024005

Hlavný popis produktu

Koreň Macy peruánskej sa používa už tisíce rokov. Počas storočí si táto malá, ale napriek tomu veľmi významná bylina našla miesto v rôznych kultúrach a krajinách. Maca rastie v juhoamerických horách vo výške 3000 až 4000 metrov nad morom, kde sú veľmi drsné a nepriaznivé podmienky. V týchto výnimočných podmienkach nerastú takmer žiadne rastliny, dalo by sa povedať, že Maca je z tohto pohľadu výnimočná. Možno aj vďaka tomu má svoje skvelé vlastnosti. Už starí Inkovia ho používali na zlepšenie svojej kondície aj ako prírodné afrodiziakum s okamžitými a dlhotrvajúcimi účinkami, a to ako u mužov, tak u žien. Ženy ocenia Macu najmä pri príznakoch menopauzy. Maca je obľúbená u mužov aj žien trpiacich hormonálnou nerovnováhou. Používame žltú macu, ktorá má krémovú farbu av Peru je najobľúbenejším druhom.
L-Arginine - podmienene esenciálna aminokyselina alebo tzv. semi-esenciálna aminokyselina. Z toho vyplýva, že si ju naše telo za určitých situácií nedokáže samo vytvoriť, a preto je nutné navýšiť príjem L-Argininu v strave, prípadne z iných zdrojov, ktorými môžu byť doplnky stravy, ktoré obsahujú L-Arginín. Aminokyselina L-arginín je významnou súčasťou komplexnej bielkoviny. Je vyhľadávaný najmä pre syntézu oxidu dusnatého (NO) as tým spojené lepšie rozšírenie ciev, vďaka ktorému dôjde k zvýšeniu krvného prietoku ak zlepšeniu dodávky kyslíka a živín do svalov. L-Arginín možno označiť za základný stavebný kameň, z ktorého vzniká hneď niekoľko hormónov a látok potrebných na správny chod nášho tela..

Balenie: 60 kapsúl
Predpokladaná doba užívania 1 balenia: 30 dní
Odporúčaná denná dávka: 1x denne 2 kapsuly 30 minút pred záťažou. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.