GINEXID gynekologická čistiaca pena

1×150 ml, vaginálny hygiena

Značka: GINEXID

GINEXID® gynekologická čistiaca pena pre každodennú intímnu hygienu.

20,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: GINEXID gynekologická čistiaca pena 1×150 ml, vaginálny hygiena

X26974 ADC

Hlavný popis produktu

GINEXID čistiaca pena s pH 4,5 sa indikuje na každodennú intímnu hygienu aj pri prítomnosti patologických stavov (bakteriálne a kvasinkové zápaly vonkajších rodidiel) a/alebo v spojení so špecifickými liečbami.

Vďaka svojmu zloženiu bez agresívnych povrchovo aktívnych látok pena jemne čistí a je dobre tolerovaná aj pri dlhodobom používaní. Hygienicko-kozmetický doplnok, ktorý je užitočný v akejkoľvek situácii so zvýšeným rizikom infekcie (plavecké bazény, telocvične, pláže, používanie syntetického alebo tesného oblečenia, používanie tampónov a vložiek, po pohlavnom styku), v určitých obdobiach života ženy (tehotenstvo, po pôrode, pri menštruácii) alebo pri, pred a po operačnej profylaxii v gynekologickej chirurgii. GINEXID čistiaca pena navyše vďaka svojmu špecifickému zloženiu pôsobí antibakteriálne tým, že zabraňuje mikrobiálnemu bujneniu.

Dermatologicky testované, bez farbív/bez agresívnych surfaktantov/bez parabénov.

Spôsob použitia

Pred použitím nádobu dobre potraste a pri aplikácii spreja ju držte vo zvislej polohe. Očistite sliznice vonkajších rodidiel a opláchnite vodou.

Upozornenie: Tlaková nádoba. Chráňte pred slnečným žiarením a teplotami nad 50 °C. Neprepichujte a nespaľujte, a to ani po použití. 7 % hmotnosti náplne je horľavých. Nestriekajte do ohňa alebo na žeravé predmety. Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia – Zákaz fajčenia. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu detí. Vyhnite sa kontaktu s očami. Neprehĺtajte. Táto nádoba neobsahuje hnacie plyny škodlivé pre ozónovú vrstvu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.