Gillette Venus Swirl Deluxe Smooth Strojcek + 2nh

1×1 ks

Značka: VENUS
TRVÁCNE HLADKÉ OHOLENIE: holiaci strojček má 5 odolných čepieľok, ktoré umožnia veľmi hladké oholenie, ktoré pretrvá DÔKLADNÝ: kombinácia 5 čepieľok a ohybného kĺbu zaručuje oholenie doslova každého chĺpka TVAR, KTORÝ SA PRISPÔSOBÍ: ohybný kĺb holiaceho strojčeka sa plynulo prispôsobí kontúram tela, aby zabezpečil čo najväčší kontakt strojčeka s pokožkou – dokonca aj na takých náročných miestach, ako sú členky OCHRANA POKOŽKY: vodou aktivovaná zvlhčujúca plocha Ribbon of Moisture holiaceho strojčeka poskytuje zvlhčenie, aby chránila pokožku pred drobnými poraneniami NEOBMEDZENÁ ÚČINNOSŤ: čepieľky holiaceho strojčeka podobné diamantu s ľahkosťou oholia chĺpky v tesnej blízkosti pokožky, výsledkom čoho je mimoriadne hladká pokožka Hoľte sa správne, nie viackrát Všetky náhradné hlavice Gillette Venus sú kompatibilné so všetkými rukoväťami holiacich strojčekov Gillette Venus (okrem modelu Gillette Simply Venus a Gillette Venus pre pubické ochlpenie a pokožku)
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
15,99
Doprava zadarmo

O produkte

X58918

Dámske holiace hlavice Gillette Venus sú vytvorené so zreteľom na ženské telo. Dámske holiace strojčeky Gillette Venus Deluxe Smooth Swirl poskytnú hladkú pokožku, ktorá pretrvá. Náhradné holiace hlavice majú 5 čepieľok pre mimoriadne dôkladné oholenie a ohybný kĺb, ktorý sa plynulo prispôsobuje kontúram tela.

Holiace hlavice odstránia chĺpky v mieste bližšie pri pokožke pre dlhšie trvajúci hladký pocit. Vodou aktivovaná zvlhčujúca plocha Ribbon of Moisture holiacej hlavice pomáha chrániť pred drobnými poraneniami. Všetky náhradné holiace hlavice Gillette Venus sú kompatibilné so všetkými rukoväťami holiacich strojčekov Gillette Venus (okrem modelu Gillette Simply Venus a Gillette Venus pre pubické ochlpenie a pokožku).


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.