Gillette Venus Smooth Strojcek + 3nh

1×1 ks

Značka: VENUS
ODOLNÁ KONŠTRUKCIA: holiace hlavice vydržia jeden mesiac (v prípade holenia dvakrát týždenne); stačí použiť a vymeniť, keď ste pripravená na nový ŠETRIA ČAS: holiaci strojček má 3 vsadené čepieľky, ktoré oholia chĺpky rýchlo a účinne Hoľte sa správne, nie viackrát ERGONOMICKÁ RUKOVÄŤ: ľahko uchopiteľná rukoväť, ktorá pohodlne padne do ruky, vyrobená s 30 % podielom recyklovaného plastu získaného po použití spotrebiteľom HLADKO A DÔKLADNE: tieto holiace strojčeky s 3 čepieľkami s ľahkosťou umožnia hladké a dôkladné oholenie JEMNÉ HOLENIE: s pohodlnými ochrannými vankúšikmi z elastoméru okolo čepieľok Všetky náhradné hlavice Gillette Venus sú kompatibilné so všetkými rukoväťami holiacich strojčekov Gillette Venus (okrem modelu Gillette Simply Venus a Gillette Venus pre pubické ochlpenie a pokožku)
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
10,39
Doprava zadarmo

O produkte

X58917

Dámske holiace hlavice Gillette Venus sú vytvorené so zreteľom na ženské telo. Dámske holiace strojčeky Gillette Venus Smooth sú vôbec prvé 3-čepieľkové holiace strojčeky navrhnuté pre ženy. Náhradné holiace hlavice majú 3 čepieľky, ktoré sa prispôsobujú krivkám tela. Sú obklopené ochrannými vankúšikmi, ktoré napnú pokožku, čím sa dosiahne rýchle a poctivé oholenie so spoľahlivými výsledkami.

Majú aj modrý indikátorový pásik, ktorý vybledne, keď sa s nimi už nebude dať dosiahnuť optimálna kvalita oholenia. Všetky náhradné holiace hlavice Gillette Venus sú kompatibilné so všetkými rukoväťami holiacich strojčekov Gillette Venus (okrem modelu Gillette Simply Venus a Gillette Venus pre pubické ochlpenie a pokožku).


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.