Gentle Day Nočné aniónové vložky

1×8 ks, vložky

Nočné aniónové vložky Gentle Day® s ekologickým certifikátom vám zaistia pohodlie a pokojný spánok počas noci, a to vďaka ich vynikajúcej až niekoľkonásobne vyššej absorpčnej schopnosti, ako majú klasické vložky. Balenie obsahuje 8 ks vložiek.

4,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Gentle Day Nočné aniónové vložky 1×8 ks, vložky

X005224

Hlavný popis produktu

Balenie obsahuje 8 ks vložiek dĺžky 29 cm s aniónovým pásikom obohateným o turmalín na nočné použitie alebo počas silnej menštruácie.
Absorbujúcu vrstvu vložky tvorí kukuričný polymér, ktorý absorbuje všetky tekutiny a premieňa ich na gél, aby sa zabránilo ich priesaku do nižších vrstiev. Nemusíte sa báť pretečenia a budete dostatočne chránená.
Póry, ktoré vložky obsahujú, umožňujú vynikajúcu cirkuláciu vzduchu. Vodné čiastočky sa okamžite premieňajú na plyn a vďaka vynikajúcej priedušnosti spodných vrstiev sú ihneď prepúšťané von. Dobrú priepustnosť vzduchu podporuje aj to, že na upevňovacie pásiky používame potravinárske lepidlo. Vaša pokožka tak bude dokonale chránená pred teplom a vlhkom aj počas tých najteplejších dní a vy sa tak nemusíte obávať zaparenia či zápachu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.