Gentle Day Denné aniónové vložky

1×10 ks, vložky

Denné aniónové vložky Gentle Day® s ekologickým certifikátom sú navrhnuté a vyrobené tak, aby ženám pomohli vyhnúť sa nepohodliu a podráždeniu pokožky počas menštruácie.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

4,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Gentle Day Denné aniónové vložky 1×10 ks, vložky

X005223

Hlavný popis produktu

Balenie obsahuje 10 ks vložiek dĺžky 24 cm s aniónovým pásikom obohateným o turmalín. Vložky dokážu absorbovať až 150 ml tekutiny a môžete ich používať každý deň.
Absorbujúcu vrstvu vložky tvorí kukuričný polymér, ktorý absorbuje všetky tekutiny a premieňa ich na gél, aby sa zabránilo ich priesaku do nižších vrstiev. Nemusíte sa báť pretečenia a budete dostatočne chránená.
Póry, ktoré vložky obsahujú, umožňujú vynikajúcu cirkuláciu vzduchu. Vodné čiastočky sa okamžite premieňajú na plyn a vďaka priedušnosti spodných vrstiev sú ihneď prepúšťané von. Dobrú priepustnosť vzduchu podporujú aj upevňovacie pásiky na ktoré používame potravinárske lepidlo. Sú obohatené o aniónový pásik, ktorý obsahuje turmalínový kryštál. Ten dokáže vplyvom vášho tela produkovať anióny a malé množstvo infračerveného svetlo (Far-IR), ktoré je ľudským okom neviditeľné a využíva sa pri svetelnej terapii. Vložky Gentle Day majú výnimočné antibakteriálne účinky.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.