GastroMed perorálny roztok 60 ml

60 ml, výživový doplnok

Značka: GASTROMED

Výživový doplnok pre rýchlu úľavu pri zažívacích ťažkostiach obsahuje unikátny GastroActive komplex - 8 tradičných bylín, ktoré priaznivo pôsobia na tráviaci trakt, upokojujú a podporujú jeho správnu činnosť a funkciu.

Zľava 10 % Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: 1MNOC. Akcia platí iba 27. 5. do 23:59.
14,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: GastroMed perorálny roztok 60 ml 60 ml, výživový doplnok

X020560

Hlavný popis produktu

GastroMed perorálny roztok

Výživový doplnok  pre rýchlu úľavu pri zažívacích ťažkostiach obsahuje unikátny GastroActive komplex - 8 tradičných bylín, ktoré priaznivo pôsobia na tráviaci trakt, upokojujú a podporujú jeho správnu činnosť a funkciu.

GastroMed perorálny roztok:

-          podporuje trávenie a reguluje pocit plynatosti,[1],3

-          upokojuje pohyby čriev,2

-          podporuje trávenie bez pocitu ťažkého žalúdku.1,3,4,5

Obsah balenia

Balenie GastroMed perorálny roztok obsahuje v menšom balení objem 20+10 ml a vo väčšom balení 50+10 ml roztoku určeného na vnútorné použitie. Potrebné zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Odporúčané dávkovanie a skladovanie

Pri akútnych ťažkostiach sa dospelým a deťom od 12 rokov odporúča užívať 2 ml 3-krát denne. Pri ťažkostiach s reguláciou črevných plynov a pocitom ťažkého žalúdka sa dospelým a deťom od 12 rokov odporúča užívať 1 ml 3-krát denne. Dĺžka užívania je závislá od závažnosti zažívacích ťažkostí. Vhodné pre tehotné a dojčiace ženy, pre diabetikov, pre ľudí so zvýšeným rizikom žalúdočných vredov a s ochorením pečene. Nie je vhodné pre deti. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Po 4 týždňoch užívania sa odporúča minimálne týždenná pauza. Neužívať nalačno a pri precitlivenosti na niektorú z obsiahnutých zložiek. Pred použitím je nutné fľaštičku pretrepať. Prípadný sediment je spôsobený vysokým obsahom prírodných látok.[1] Éterické oleje mäty

2 Aníz

3 Rasca

4 Extrakt boswéllie

5 Extrakt zeleného čaju


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.