Fytofontana stem cells BOTU Emulsion

1×30 ml, spevnenie pleti

Prípravok bohatý na účinné látky cielene pôsobia na zmiernenie mimických vrások a účinný UV faktor chráni pokožku pred škodlivými vplyvmi slnečného žiarenia.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
42,69
Doprava zadarmo

O produkte: Fytofontana stem cells BOTU Emulsion 1×30 ml, spevnenie pleti

X27286 ADC

Fytofontana stem cells BOTU Emulsion - prípravok bohatý na účinné látky cielene pôsobí na zmiernenie mimických vrások a účinný UV faktor chráni pokožku pred škodlivými vplyvmi UV žiarenia. Odporúča sa používať na ošetrenie mimických vrások v oblasti čela, koreňa nosa, medzi obočím a okolí úst. Prípravok je vhodný pre ženy aj mužov.

Starnutie pokožky sa prejaví u každého a je neoddeliteľnou súčasťou starnutia organizmu. Jedným z najviditeľnejších príznakov starnutia pokožky je zvýšená tvorba vrások na tvári, ktoré spôsobujú biochemické, histologické a fyziologické zmeny. Hlavnou príčinou tohto zložitého procesu je znížená funkčnosť epidermálnej vrstvy pokožky, kedy sa znižuje schopnosť bunečnej obnovy kmeňových buniek. Hlavnou vlastnosťou kmeňových buniek pokožky je rýchle delenie, počas ktorého bunky postupujú k povrchu pokožky a vytvárajú osobitné bunky pokožky. Týmto zabezpečujú neustálu obnovu a reorganizáciu. Starnutím sa však aktivita kmeňových buniek významne znižuje, nie sú schopné v dostatočnej miere vyvinúť svoje regeneračné schopnosti v dôsledku čoho sa dostavuje proces starnutia.

Jedinečná kombinácia účinných látok v prípravku Stem Cells Botu emulzia s kmeňovými bunkami proti mimickým vráskam predstavuje revolučnú novinku v kozmetológii.

Spôsob použitia

Jemným stláčaním dávkovača vytlačte potrebné množstvo emulzie na prst a krúživou masážou aplikujte na čistú a suchú pokožku. Na dosiahnutie viditeľných výsledkov používajte po dobu aspoň 30 dní.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.