fytofontana Hemorrelax

1×10 ks, rektálne čapíky

Hemorrelax je prémiový produkt, ktorý rieši problém komplexne. Nezameriava sa len na tlmenie akútnych príznakov, ale lieči, upokojuje a pôsobí preventívne.

11,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: fytofontana Hemorrelax 1×10 ks, rektálne čapíky

X45074 ADC

Hlavný popis produktu

Tabu, ktoré sa týka väčšiny z nás, má riešenie

Rektálne čapíky určené na ošetrovanie hemoroidov a iných ochorení konečníka akými sú análne fisúry a ragády.
Prinášajú okamžitú úľavu od nepríjemných príznakov akými sú pálenie, svrbenie, bolesť v oblasti konečníka.
Kombinácia rastlinných zložiek, biotechnologických peptidov, kyseliny hyalurónovej a lubrikačnej zložky má antimikrobiálne, antiseptické, adstringentné, antiflogistické a anestetické účinky.
Vďaka týmto vlastnostiam používanie rektálnych čapíkov napomáha k zmierneniu, odstráneniu nepríjemných sprievodných symptómov, vyskytujúcich sa pri hemoroidoch. Ošetrujú a upokojujú, zároveň zmierňujú zápal, podráždenie, opuch a svrbenie v oblasti konečníka.
Fytofontana Hemorrelax rektálne čapíky zabezpečujú na mieste aplikácie vytvorenie prostredia, ktoré zabraňuje a znižuje výskyt bakteriologických infekcií, pomáhajú uvoľňovať svalstvo rektálneho zvierača a aj týmto napomáhajú k zahojeniu drobných raniek v oblasti konečníka (análne fisúry a ragády) pri akútnych i chronických stavoch.

Spôsob použitia

Odporúča sa aplikácia raz denne, prednostne večer, po večernej hygiene. Dĺžka používania závisí od vývoja príznakov, v prípade potreby sa rektálne čapíky môžu používať dlhodobo.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.