FungeX Prípravok na mykózu nechtov

1×5 ml, prípravok na nechtovú mykózu

Značka: FUNGEX
4.8

Zdravotnícka pomôcka, ktorá pomáha pri liečbe nechtovej plesne. Obsahuje zložky, ktoré prenikajú do povrchu nechtu a zabíjajú pleseň do 20 skúnd. Zabraňuje šíreniu infekcie a pomáha predchádzať opakovaným infekciám.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
12,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: FungeX Prípravok na mykózu nechtov 1×5 ml, prípravok na nechtovú mykózu

P3952A ADC

FungeX Prípravok na mykózu nechtov 5 ml

FungeX Prípravok na mykózu nechtov je zdravotnícka pomôcka, ktorá pomáha pri liečbe nechtovej plesne ( onychomykózu). Jedinečné zloženie s obsahom " INSTANT KILLER" obsahuje zložky, ktoré prenikajú do povrchu nechtu a zabíjajú pleseň do 20 sekúnd. Tekutina vytvára na nechte vrstvu, ktorá vytvára prostredie nepriaznivé pre rast plesní a pôsobí ako fyzická bariéra zabraňujúca šíreniu plesní. Na dosiahnutie rýchlejších a lepších výsledkov sa napadnutý necht odporúča jedenkrát týždenne starostlivo obrúsiť pilníkom na nechty.  Pri prerušení liečby môže plesňová infekcia opakovane napadnúť postihnutý necht. Preto sa odporúča pokračovať v ošetrovaní napadnutého nechtu FungeX Prípravkom na mykózu nechtov až do úplného odrastenia nechtu.

  • Dokázané účinné zloženie proti plesňovým infekciám nechtov
  • Účinne ničí pleseň na nechtoch rúk a nôh do 20 sekúnd
  • 100% účinnosť proti plesňovým infekciám nechtov
  • Zabraňuje šíreniu infekcie a pomáha predchádzať opakovaným infekciám

Dávkovanie a spôsob použitia (len pre dospelých):

FungeX® Prípravok na mykózu nechtov je určený len na vonkajšie použitie. Prípravok aplikujte dvakrát denne (napríklad ráno a večer), až kým napadnutý necht úplne nevyrastie. Vďaka zloženiu s okamžitým 20-sekundovým antimykotickým účinkom nedochádza ku kontaminácii štetčekového aplikátora, čo zabraňuje šíreniu infekcie na iné nechty a chráni nechty pred opakovaným napadnutím. FungeX® Prípravok na mykózu nechtov je možné kombinovať s užívaním perorálnych antimykotík.

Spôsob použitia:

FungeX® Prípravok na mykózu nechtov vďaka unikátnej kombinácii zložiek vytvára vrstvu, ktorá v nechtovej platničke vytvára nepriaznivé prostredie pre rast plesní. Taktiež vytvára fyzickú bariéru, ktorá zabraňuje šíreniu plesní. FungeX® Prípravok na mykózu nechtov znižuje kyslosť nechtu, čím vzniká nepriaznivé prostredie, ktoré zastavuje rast a šírenie plesní.

Použitie v tehotenstve a/alebo počas dojčenia:

Nie sú k dispozícii žiadne informácie týkajúce sa používania FungeX® Prípravku na mykózu nechtov v období tehotenstva alebo dojčenia. Ak ste tehotná alebo dojčíte, pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Upozornenie:

Len na vonkajšie použitie.

 

Obsah balenia:

1 FungeX® Prípravok na nechtovú mykózu s objemom 5 ml

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.