FungeX Ponožky

1×1 pár, jednorazové hygienické ponožky na problémovú pokožku

Značka: FUNGEX

Kozmetický výrobok na jednorazové a hygienické použitie použitie na začervenanú, citlivú a podráždenú pokožku medzi prstami na nohách a na chodidlách.

14,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: FungeX Ponožky 1×1 pár, jednorazové hygienické ponožky na problémovú pokožku

X64873 ADC

FungeX Ponožky 1 pár  "Atletická noha"

Revolučný výrobok na jednorazové použitie, ktorý zmierňuje svrbenie, podráždenie a nepríjemný zápach pri aplikácii v trvaní 30 minút.

  • Jednorazové a hygienické použitie
  • Jednoducho a rýchlo na celú nohu
  • Komfortné použitie ponožiek
  • Zmierňuje svrbenie, podráždenie a nepríjemný zápach
  • Na začervenanú, citlivú a podráždenú pokožku medzi prstami na nohách a na chodidlách

Použitie:

Pred použitím odstráňte z nôh akékoľvek produkty, napr. lak na nechty 1. Nožnicami rozstrihnite FungeX® Ponožky pozdĺž vyznačených čiar. 2. Ponožky si navlečte na nohy a zabezpečte, aby vám dobre sedeli. Ponožky utesnite pomocou samolepiacich pások. 3. Ponožky si nechajte nasadené na nohách po dobu 30 minút. Dlhšie používanie nemá škodlivé účinky, nezvyšuje však účinnosť liečby. Ponožky odstráňte po 30 minútach. Nohy nie je potrebné oplachovať vodou – nechajte ich prirodzene vyschnúť na vzduchu.

Určené pre:

FungeX® Ponožky môžu používať dospelí a deti staršie ako 12 rokov.

Obsah balenia:

1 pár FungeX® Ponožiek pre všetky veľkosti nôh až do veľkosti č. 48 (EÚ).

Infekčné ochorenie "atletická noha" patrí medzi veľmi časté mykózy a delí sa na medziprstovú a povrchovú. Prejavuje sa začervenanou pokožkou, citlivou, podráždenou pokožkou na nohách. Ak k mykotickej infekcii pribudne aj bakteriálna, tá spôsobí aj zápach nôh. Ako všetky infekčné ochorenia, aj atletická noha sa ľahko šíri. Prenáša sa dotykom alebo kontaktom s kontaminovanými povrchmi. Veľmi častým zdrojom nákazy sú verejné kúpaliská a sprchy.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.