FungeX Náplasť na nechtovú mykózu

1×14 ks, náplasť na nechtovú mykózu

Značka: FUNGEX
5.0

Zdravotnícka pomôcka, ktorá zabezpečuje účinnú a intenzívnu liečbu plesňových infekcií nechtov a zdeformovaných nechtov ( na nohách) so zmenou sfarbenia nechtov.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
17,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: FungeX Náplasť na nechtovú mykózu 1×14 ks, náplasť na nechtovú mykózu

P3951A ADC

FungeX Náplasť na nechtovú mykózu 14 ks

FungeX® Náplasť na nechtovú mykózu je revolučná zdravotnícka pomôcka, ktorá zabezpečuje účinnú a intenzívnu liečbu plesňových infekcií nechtov a zdeformovaných nechtov (na nohách) so zmenou sfarbenia. Táto FungeX® Náplasť na nechtovú mykózu zabezpečuje prirodzenú starostlivosť tým, že nepretržite uvoľňuje účinné látky po dobu až 8 hodín. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu má tiež hydratačné účinky. Špeciálne navrhnutý tvar náplasti umožňuje praktickú, jednoduchú a účinnú aplikáciu presne na postihnuté miesto. FungeX® Náplasť na nechtovú mykózu lieči plesňové infekcie nechtov, zlepšuje vzhľad nechtov a zmierňuje nežiaduce zmeny sfarbenia nechtov. Klinický výskum s náplasťami FungeX® Náplasť na nechtovú mykózu preukázal viditeľné výsledky už po niekoľkých týždňoch liečby.

  • Účinná liečba plesňových infekcií nechtov
  • Rýchle a viditeľné výsledky
  • Jednoduchá a presná aplikácia
  • Aplikujte jedenkrát denne
  • 8-hodinová nepretržitá liečba nechtov

Použitie:

Pred každou aplikáciou najprv necht umyte a odstráňte lak, prach alebo mastnotu. Pred použitím náplasti nie je nutné necht obrúsiť pilníkom.

1. Najprv odstráňte plastovú priesvitnú fóliu (1), potom odstráňte tenkú fóliu, ktorá pokrýva tvarovaný vankúšik na nechty (2).

2. Tvarovaný vankúšik na nechty priložte na stred nechtu, aby sa zaistila presne lokalizovaná liečba. Odstráňte biely prúžok na spodnej strane náplasti (3).

3 – 4. Krídelká náplasti pevne pritlačte po stranách nechtu a potom ich oviňte okolo prsta (na nohe). Prečnievajúcou hornou časťou náplasti prekryte špičku prsta.

5. FungeX® Náplasť na nechtovú mykózu nechajte nalepenú na nechte (na nohe) po dobu 8 hodín, aby sa zabezpečila účinná a intenzívna liečba, podľa možnosti počas noci. Náplasť aplikujte jedenkrát denne na napadnuté nechty. Najlepšie výsledky sa dosahujú pri každodennej liečbe, dokiaľ je necht postihnutý. Dĺžka liečby závisí od závažnosti ochorenia, pričom v liečbe je potrebné pokračovať dovtedy, kým nevyrastie zdravý necht. Vo väčšine prípadov rast nového nechtu trvá 3 – 6 mesiacov.

Upozornenie:

Náplasť pôsobí iba lokálne, preto sa môže používať aj počas tehotenstva a v období dojčenia. Použitie u detí pred liečbou konzultujte s lekárom.

Obsah balenia:

14 náplastí FungeX® Náplasť na nechtovú mykózu

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.