Frosch EKO Tekuté mydlo Granátové jablko – dávkovač (300 ml)

1×300 ml, tekuté mydlo

Značka: FROSCH
5.0

Tekuté mydlo s výťažkami granátového jablka a neutrálnym pH 5,5 šetrne umýva vaše ruky a zároveň ich ošetruje. Vychutnajte si príjemný pocit hydratovaných rúk s jemnou vôňou granátového jablka.

Varianty podľa objemu
3,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Frosch EKO Tekuté mydlo Granátové jablko – dávkovač (300 ml) 1×300 ml, tekuté mydlo

X001359

Hlavný popis produktu

Tekuté mydlo s výťažkami granátového jablka a neutrálnym pH 5,5 šetrne umýva vaše ruky a zároveň ich ošetruje. Vychutnajte si príjemný pocit hydratovaných rúk s jemnou vôňou granátového jablka. Starajte sa o svoje ruky s tekutými mydlami Frosch, ktoré jemne čistia a ošetrujú vaše ruky aj pri častom používaní. Vyvážené zloženie na prírodnej báze s neutrálnym pH zabezpečuje rovnováhu pokožky. Hydratačné zloženie s výťažkami z granátového jablka chráni ruky pred vysychaním.

Dávkovač s motívmi granátového jablka ozdobí vašu kúpeľňu a doplniť ho môžete jednou z náhradných náplní tekutých mydiel značky Frosch. Dermatologicky testované, zloženie je bez parabénov, mikroplastov, EDTA, ropných zložiek a bez zložiek živočíšneho pôvodu. Dávkovač je zo 100 % recyklovaného a recyklovateľného materiálu. Produkt je vegánsky.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.