France Lait 2 4x400g + FL kaša pšen. sušienk. 250g

1×1 set, sada mliečnej dojčenskej výživy

Následná dojčenská mliečna výživa pre dojčatá vo veku od 6 mesiacov do 1 roka, na plynulý prechod k zmiešanej strave. Ako darček je pribalená France Lait Pšeničná mliečna kaša sušienky 250g.

30,39
Doprava zadarmo

O produkte: France Lait 2 4x400g + FL kaša pšen. sušienk. 250g 1×1 set, sada mliečnej dojčenskej výživy

X002271

Hlavný popis produktu

Popis produktu

Obsahuje 13 vitamínov a 12 minerálov.

Upravený pomer bielkovín kazeín/srvátka ako pri materskom mlieku v tomto období dojčenia: 60/40.

Obsahuje jód a 2 esenciálne mastné kyseliny - kyselina linolová a alfalinolénová, ktoré podporujú správny rast a vývoj detí. (Priaznivý účinok sa dosiahne pri minimálnom dennom príjme kyseliny linolovej v množstve zodpovedajúcom 1 % celkovej energie a kyseliny α-linolénovej v množstve zodpovedajúcom 0,2 % celkovej energie)

Optimálny pomer kyselina linolová/kyselina linolénová = 8,3

Obsahuje bielkoviny, vápnik, fosfor a vitamín D, ktoré sú potrebné na vývoj a rast kostí detí. Železo prispieva k normálnemu kognitívnemu vývinu detí (schopnosti poznávať a učiť sa). Obohatené o cholín a inozitol. Ako darček je pribalená France Lait Pšeničná mliečna kaša sušienky 250g Balenie 4x400g + France Lait Pšeničná mliečna kaša sušienky 250g

Zloženie

Čiastočne odstredené mlieko, maltodextríny, rastlinné tuky (palmový, sójový, kokosový, slnečnicový), laktóza, demineralizovaná srvátka, srvátkové bielkoviny, minerály (uhličitan vápenatý, chlorid horečnatý, chlorid vápenatý, hydroxid vápenatý, mliečnan železnatý, síran zinočnatý, síran horečnatý, glukónan meďnatý, glukónan mangánatý, jodid draselný, seleničitan sodný), sójový lecitín, vitamíny (A, D3, C, E, K1, B1, B2, B6, PP, kyselina listová, kyselina pantoténová, biotín, B12), sójový lecitín, cholín, inozitol.

Upozornenie

Materské mlieko je ideálnou potravou pre dojča. Dojčenská mliečna výživa France Lait môže materské mlieko doplniť alebo ho nahradiť v prípade ak matka nemôže dojčiť. France Lait 2 je určené na osobitnú výživu dojčiat starších ako šesť mesiacov, ako súčasť zmiešanej stravy, nie ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmu alebo o prechode na inú stravu by malo byť prijímané len na základe odporúčania nezávislých odborníkov kvalifikovaných v lekárstve farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matky a deti. Pri príprave dojčenskej výživy dodržiavajte pokyny uvedené na obale.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.