Fortini Compact Multi Fibre s neutrálnou príchuťou

4×125 ml, tekutá výživa pre deti

Značka: FORTINI

Fortini Compact Multi Fibre je vysokoenergetická, nutrične kompletná tekutá výživa s vlákninou pre deti od 1 roku. Je dostupný v 3 príchutiach: neutrálna, jahodová a čokoláda-karamel.

Varianty podľa príchute
12,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Fortini Compact Multi Fibre s neutrálnou príchuťou 4×125 ml, tekutá výživa pre deti

D1046 ADC

Potravina na osobitné lekárske účely.
Vysokoenergetická, nutrične kompletná tekutá výživa s vlákninou pre deti od 1 roku veku. Na diétny režim pri podvýžive súvisiacej s ochorením a poruchami rastu. Bezlguténový prípravok. Balené v ochrannej atmosfére. Ošetrené UHT.

Spôsob použitia

Dávkovanie: Určí lekár alebo pracovník kvalifikovaný v oblasti výživy.

Návod na použitie: Skladujte na suchom a chladnom mieste. Pred použitím dobre pretrepte. Určené na priame použitie, najlepšie chutí vychladené. Po otvorení fľašku uzatvorte a uchovávajte v chladničke max. 24 hodín. Pri podávaní priamo z fľaše nedopitú výživu zlikvidujte.

Dôležité upozornenia:
Len na enterálne použitie. Nie je určené na parenterálne použitie. Používajte len pod lekárskym dohľadom. Vhodné ako jediný zdroj výživy pre deti od 1 roku veku. Pre obsah vlákniny, je pri užití viac ako 4 balení potrebná zvýšená opatrnosť u mladších detí. Monitorujte príjem tekutín na zabezpečenie dostatočnej hydratácie organizmu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.