Flow Konopný Bylinný Extrakt 30ml

1×30 ml

Flow bylinný extrakt je viaczložkový doplnok výživy v konopnom oleji. Obsahuje rastlinné zložky, ako je medovka, ľubovník bodkovaný a citrónová tráva.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
15,59
Doprava zadarmo

O produkte

X57056

Flow ''Dobrá nálada'' Konopný Bylinný Extrakt CannabiGold 30ml Flow bylinný extrakt je viaczložkový doplnok výživy v konopnom oleji. Obsahuje rastlinné zložky, ako je medovka, ľubovník bodkovaný a citrónová tráva. Na výrobu 1 kg extraktu z medovky sa potrebuje 100 kg medovky. V produkte nájdete iba 100% ingrediencie z prírodných zdrojov.

Zloženie: Konopný olej (Cannabis sativa L.), extrakt z listov medovky lekárskej (Melissa offi cinalis L.) DER 100:1, extrakt z ľubovníka bodkovaného (Hypericum perforatum L.) DER 25:1, olej z citrónovej trávy (Cymbopogon citratus L .), antioxidant: extrakt z rozmarínu.

Nutričné hodnoty: Denná dávka: 5 stlačení pumpy Extrakt z medovky 2.8mg Perforovaný extrakt z ľubovníka bodkovaného 0,92mg Olej z citrónovej trávy 0,46mg Vlákninový extrakt z konopných semien 0,91g Omega-3 kyseliny 0,18g Omega-6 kyseliny 0,5g Omega-9 kyseliny 0,12g

Použitie: Odporúčaná denná dávka potrebná na dosiahnutie priaznivého účinku. Dospelí - 5 stlačení pumpy 2-krát denne. Dá sa použiť priamo orálne, ale aj ako prídavok do šalátov, šejkov či kaší. Pred použitím dobre pretrepte. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Upozornenie: Výživový doplnok nemožno užívať ako náhradu pestrej stravy a zdravého životného štýlu. 

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste, mimo dosahu malých detí. Balenie: 30 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.