Feminus

1×60 tbl, výživový doplnok

Značka: FEMINUS

FEMINUS - Český mutlivitamín pre ženy nielen v období menopauzy. Pomáha optimalizovať hladinu estrogénu v ženskom tele.

23,00
Doprava zadarmo

O produkte: Feminus 1×60 tbl, výživový doplnok

X45906

Hlavný popis produktu

Český prírodný doplnok pre ženy nielen v období menopauzy, pomáhá optimalizovať hladinu estrogénu v ženskom tele. Jedinečný mix vitamínov, minerálov a extraktov z bylín podporujúcich energiu, vitalitu a libido. Vhodný pre ženy nad 35 rokov. Vyrobený v Českej republike. Certifikácia Štátneho zdravotného ústavu v Prahe. Hlavné zložky:
Žerucha peruánska (Maca) a Indický ženšen - sú známe svojim priaznivým vplyvom na fyzické a duševné zdravie a na vitalitu organizmu. Indický ženšen prispieva tiež k normálnej funkcii reprodukčného systému. Žerucha má tiež priaznivý vplyv na plodnosť a je bohatým zdrojom fytoestrogénov.
Vitamín C- prispieva k správnej funkcii imunitného systému a prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. Prispieva tiež k normálnej činnosti nervovej sústavy a psychickej činnosti. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a zvyšuje vstrebávanie železa.
Vitamín D3 - prispieva k normálnemu vstrebávanie vápnika a k jeho normálnej hladine v krvi. Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a k udržaniu zdravých zubov, kostí a činnosti svalov.
Zinok - prispieva k normálnemu metabolizmu sacharidov a normálny plodnosti a reprodukcii. Zinok prispieva k normálnemu stavu vlasov, nechtov a pokožky a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
Vitamín B6 - prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a k správnej funkcii psychiky. Vitamín B6 prispieva k regulácii hormonálnej aktivity a k zníženiu vyčerpania a únavy.
Vitamín E - ako antioxidant prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
Vitamín B12 - prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy a k správnej funkcii psychiky.

Zloženie Obsah v 1 tabletke RHP* (1tabletka) Denná dávka (2 tabletky.) RHP* (2tabletky.)
- Žerucha peruánska (Maca peruánska) 100 mg nie je stanovená 200 mg nie je stanovená
- Indický ženšen (Vitánia snodárna) 75 mg nie je stanovená 150 mg nie je stanovená
- Extrakt z kakaa (Theobroma Cacao) 50 mg nie je stanovená 100 mg nie je stanovená
- Muira puama 50 mg nie je stanovená 100 mg nie je stanovená
- Vitamín C 40 mg 50% 80 mg 100%
- Angelika čínska 30 mg nie je stanovená 60 mg nie je stanovená
- Damiána pravá 25 mg nie je stanovená 50 mg nie je stanovená
- Zinok 7,5 mg 75% 15 mg 150%
- Vitamín E 1,25 mg 10% 2,5 mg 20%
- Vitamín B6 0,6 mg 43% 1,2 mg 86%
- Vitamín D3 12,5 μg 250% 25 μg 500%
- Vitamín B12 5 μg 200% 10 μg 400%
*RHP – referenčná hodnota príjmu

Zloženie — Lepidium meyenii (extrakt 10: 1 z koreňa), Withania somnifera (extrakt 10: 1 z koreňa, 5% withanoloidu), Theobroma cacao (extrakt z plodov, 10% teobromínu), Tribulus terrestris (extrakt zo semien, 60% saponínov ), Ptychopetalum olacoides (extrakt 20: 1 z byliny), Kyselina L-askorbová, Angelica sinensis (extrakt 4: 1 z koreňa), Turnera diffusa (extrakt 10: 1 z byliny), citran zinočnatý, Vitamín E (tokoferol), Vitamín B6 (pyridoxín-hydrochlorid), Vitamín D3 (cholekalciferol), Vitamín B12 (kyanokobalamín), plnidlo: mikrokryštalická celulóza, Maltodextrín, protihrudkujúca látka: Stearan horečnatý.
Odporúčané dávkovanie — Dve tabletky denne počas alebo po jedle zapiť vodou či iným vhodným nápojom.

Upozornenie — Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nie je určený deťom a mládeži. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodný pre ženy s endometriózou a myomatóznou maternicou. Nevhodný pri súčasnom užívaní liekov na riedenie krvi.
Hmotnosť balenia — 45 gramov, 1 tabletka = 750 mg
Skladovanie — Uchovávajte v suchu a tme. Pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu priameho slnečného svetla. Ukladajte mimo dosahu detí.
Výrobca — Primulus Group, s.r.o., Novoveská 2057/5d,
709 00 Ostrava – Mariánské Hory


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.