FELIX Fantastic Multipack 1(80x85g) hovädzie/ kura/ tuniak/ treska v želé

80×85 g, kapsičky pre mačky

Značka: FELIX

Kapsičky FELIX® Fantastic Multipack s hovädzím, kuraťom, treskou a tuniakom v želé sú kompletné krmivo pre dospelé mačky aj sú vhodné pre kastrované / sterilizované mačky. Zároveň sú zdrojom omega-6 mastných kyselín a majú správnu kombináciu vitamínov. Bez farbív a bez prídavku umelých konzervačných látok so stále rovnako skvelou chuťou.

40,19
Doprava zadarmo

O produkte: FELIX Fantastic Multipack 1(80x85g) hovädzie/ kura/ tuniak/ treska v želé 80×85 g, kapsičky pre mačky

X012230

Hlavný popis produktu

FELIX® Fantastic je rad neodolateľných krmív, ktoré vyzerajú, voňajú a chutia tak lahodne ako jedlo, ktoré by ste sami uvarili! Každá receptúra, vyrobená z kvalitných surovín, obsahuje krehké kúsky v želé, aby sa vaša mačka mohla do chutného krmiva poriadne zahryznúť! Zároveň sú zdrojom omega-6 mastných kyselín a majú správnu kombináciu vitamínov, aby udržali vašu mačku plnú energie a pripravenú na neplechu! Sú plné dobrôt a uspokoja 100 % denných potrieb vašej mačky, keď sú podávané podľa návodu na kŕmenie. To nie je všetko! FELIX Fantastic je dostupný v celom rade lahodných receptúr v šťavnatom želé, aby každý deň uspokojil lásku vašej mačky po rozmanitosti. Skutočne chutia tak dobre, ako vyzerajú! FELIX je jednoducho neodolateľný!

- 100 % kompletné a vyvážené
- Zdroj omega-6 mastných kyselín
- Bez farbív, so stále rovnako skvelou chuťou
- Bez prídavku umelých konzervačných látok
- Prispôsobené aj pre sterilizované / kastrované mačky

Návod na kŕmenie:
Dospelú mačku o priemernej hmotnosti (4 kg) kŕmte 4 kapsičkami denne, najmenej v 2 samostatných kŕmnych dávkach. Kŕmne dávky sú určené pre dospelé stredne aktívne mačky v prirodzenom prostredí. Individuálne potreby mačiek sa môžu líšiť, preto je potrebné kŕmnu dávku prispôsobiť tak, aby si vaša mačka udržala optimálnu telesnú hmotnosť. Podávajte pri izbovej teplote. Čerstvá pitná voda by mala byť neustále k dispozícii.
Dospelú sterilizovanú / kastrovanú mačku o priemernej hmotnosti (4 kg) kŕmte 3 kapsičkami denne, najmenej v 2 samostatných kŕmnych dávkach.

Zloženie:
S hovädzím v želé: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu* (14 %, z toho 4 % hovädzieho), rastlinné bielkovinové koncentráty, ryby a vedľajšie produkty z rýb, minerálne látky, cukry. *kúsky: 44 % mäsa a vedľajších produktov živočíšneho pôvodu.

S kuraťom v želé: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu* (14 %, z toho 8 % kuraťa), rastlinné bielkovinové koncentráty, ryby a vedľajšie produkty z rýb, minerálne látky, cukry. *kúsky: 44 % mäsa a vedľajších produktov živočíšneho pôvodu.

S tuniakom v želé: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu* (12 %), rastlinné bielkovinové koncentráty, ryby a vedľajšie produkty z rýb (4 % tuniaka), minerálne látky, cukry. *kúsky: 40 % mäsa a vedľajších produktov živočíšneho pôvodu.

S treskou v želé: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu* (12 %), rastlinné bielkovinové koncentráty, ryby a vedľajšie produkty z rýb (4 % tresky), minerálne látky, cukry. *kúsky: 40 % mäsa a vedľajších produktov živočíšneho pôvodu.
Doplnkové látky:
Výživné doplnkové látky:
m.j./kg: vit A: 655; vit D3: 100; vit E: 15;
mg/kg: monohydrát síranu železnatého: (Fe: 7,6); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 0,19); pentahydrát síranu meďnatého: (Cu: 0,66); síran manganatý monohydrát: (Mn: 1,5); monohydrát síranu zinočnatého: (Zn: 13); taurín: 413.
Arómy. Technologické doplnkové látky:
mg/kg: kasiová guma: 2 700.

Analytické zložky:
vlhkosť: 82 %, dusíkaté látky: 11,5 %, obsah tuku: 2,5 %, popol: 2,5 %, vláknina: 0,05 %, omega-6 mastné kyseliny: 0,4 %.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.