Fytofontana stem cells EYECONTOUR

1×15 ml, sérum

  • Jemná a citlivá pokožka očného okolia si vyžaduje špeciálnu starostlivosť. Sérum Fytofontana Stem Cells Eye Contour bolo vyvinuté špeciálne na ošetrenie citlivého očného okolia.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

19,89
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: Fytofontana stem cells EYECONTOUR 1×15 ml, sérum

X27295 ADC

Jemná a citlivá pokožka očného okolia si vyžaduje špeciálnu starostlivosť. Sérum Fytofontana Stem Cells Eye Contour bolo vyvinuté špeciálne na ošetrenie citlivého očného okolia. Obsahuje jedinečnú kombináciu starostlivo vybraných účinných látok. Jedinečným zložením zmierňuje vrásky očného okolia, zvyšuje pružnosť pokožky a dopĺňa ju o látky potrebné k neustálej obnove pokožky.

Hlavná účinná látka séra TrioStem3 Complex, ktorý obsahuje takú vzácnu jedinečnú kombináciu aktívnych látok ako humánny aktivátor kmeňových buniek, kmeňové bunky pomarančovníka horkého a rastlinný výťažok kmeňových buniek zo švajčiarskeho jablka, ktoré aktiváciou kmeňových buniek vyvíjajú svoj vplyv a obnovujú pokožku tváre. Na zmiernenie mimických vrások, ktoré sa vytvárajú neustálym pohybom očí sú v prípravku kombinované účinné látky z kmeňových buniek s peptidmi s intenzívnym účinkom proti vráskam. Peptidy vyvíjajú svoj účinok podobne ako botulotoxínové injekcie, zmierňujú sťahovanie svalov čím znižujú výskyt vrások očného okolia. Kolagén a elastín sú látky zodpovedné za štruktúru a pružnosť pokožky. TrioStem3 Complex a peptidy novej generácie aktívne podporujú ich tvorbu a tým pomáhajú vyplňovať vrásky.

Spôsob použitia

Prípravok je vhodný pre ženy aj mužov. Jemným stláčaním dávkovača vytlačte potrebné množstvo séra na ukazovák a krúživou masážou aplikujte na čistú a suchú pokožku. Pre dosiahnutie viditeľných výsledkov nanášajte Fytofontana Stem Cells EyeContour sérum, na jemné kontúry a vrásky aspoň 60 dní 2x denne (ráno a večer), potom 1x denne, aby sa mladistvý vzhľad udržal.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.