Fytofontana stem cells DNA Revital Emulsion

1×30 ml, emulzia na tvár

Fytofontana stem cells DNA Revital Emulsion - emulzia s kmeňovými bunkami hĺbkovo hydratuje a ošetruje pokožku tváre.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

46,19
Doprava zadarmo

O produkte: Fytofontana stem cells DNA Revital Emulsion 1×30 ml, emulzia na tvár

X27290 ADC

Fytofontana stem cells DNA Revital Emulsion - emulzia s kmeňovými bunkami hĺbkovo hydratuje a ošetruje pokožku tváre. Pridaný ochranný faktor chráni pokožku pred nežiadúcimi vplyvmi UV žiarenia. Prípravok je určený na denné použitie, nakoľko obsahuje ochranný faktor SPF 25.

 V jemnej emulzii je okrem účinných látok z kmeňových buniek kombinovaný aj DNA-Revital, ktorý chráni DNA pred poškodením na genetickej úrovni. Stupňuje jej regeneráciu, čím značne oneskoruje proces starnutia pokožky. Kombinácia účinných látok obsahuje aj peptidy s intenzívnym účinkom proti vráskam, ktoré majú podobný účinok ako botulotoxínové injekcie, zmierňujú sťahovanie svalov, čím znižujú výskyt mimických vrások.

V dôsledku zníženej funkcie kmeňových buniek pokožky sa obnova pokožky spomaľuje, znižuje sa úroveň hydratácie, dochádza k spomaleniu krvného obehu v dôsledku čoho je pokožka nedostatočne vyživená. V DNA, ktoré kóduje genetické informácie sa medzitým vyskytujú chyby, ktoré prirodzený obranný mechanizmus organizmu zdoláva postupom veku stále ťažšie.

Spôsob použitia

Jemným stláčaním dávkovača vytlačte potrebné množstvo emulzie na prst a krúživou masážou aplikujte na čistú a suchú pokožku.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.