Fytofontana stem cells BOTU Serum

1×30 ml, pleťové sérum

Jedinečná kombinácia účinných látok v prípravku Stem Cells Botu sérum s kmeňovými bunkami proti mimickým vráskam predstavuje revolučnú novinku v kozmetológii.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

39,39
Doprava zadarmo

O produkte: Fytofontana stem cells BOTU Serum 1×30 ml, pleťové sérum

X27288 ADC

Jedinečná kombinácia účinných látok v prípravku Stem Cells Botu sérum s kmeňovými bunkami proti mimickým vráskam predstavuje revolučnú novinku v kozmetológii. Prípravok bohatý na účinné látky sa odporúča používať na ošetrenie mimických vrások v oblasti čela, koreňa nosa, medzi obočím a okolí úst.

Hlavná účinná látka séra TrioStem3 komplex, ktorý obsahuje takú vzácnu jedinečnú kombináciu aktívnych látok ako humánny aktivátor kmeňových buniek, kmeňové bunky pomarančovníka horkého a rastlinný výťažok kmeňových buniek zo švajčiarskeho jablka, ktoré aktiváciou kmeňových buniek vyvíjajú svoj vplyv a obnovujú pokožku tváre. Na zmiernenie mimických vrások sú v prípravku kombinované účinné látky z kmeňových buniek s peptidmi s intenzívnym účinkom proti vráskam. Peptidy vyvíjajú svoj účinok podobne ako botulotoxínové injekcie, zmierňujú sťahovanie svalov čím znižujú výskyt mimických vrások.

Spôsob použitia

Jemným stláčaním dávkovača vytlačte potrebné množstvo séra na ukazovák a krúživou masážou aplikujte na čistú a suchú pokožku. Začnite s vráskami okolo úst, potom pokračujte okolo nosa smerom hore až po obočie. Proces zopakujte aj na čele. Po nanesení prípravku počkajte cca 10 minút, potom môžete použiť svoju dekoratívnu kozmetiku. Pre dosiahnutie viditeľných výsledkov nanášajte na tvár 2x denne (ráno a večer), až kým nastane žiadaný efekt. Sérum používajte aspoň 30 dní 2x denne a potom 1x denne, aby sa mladistvý vzhľad udržal.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.