F BOTUCEUTICAL FORTE

1×30 ml, sérum

Sérum Botuceutical FORTE - riešenie v boji proti jemným, ale aj odolným, alebo ťažko odstrániteľným vráskam.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

31,69
Doprava zadarmo

O produkte: F BOTUCEUTICAL FORTE 1×30 ml, sérum

X45076 ADC

Hlavný popis produktu

Vďaka komplementárnemu systému, ktorý obsahuje pentapeptid, acetyl hexapeptid, heptapeptid a hexapeptid-30 je Botuceutical FORTE ešte účinnejšie. Nová zložka hexapeptid-30 ovplyvňuje svalové kontrakcie a uvoľňovanie svalov.

Sérum proti vráskam - prevencia tvorby vrások a eliminácia hlbokých vrások. Sérum redukuje mimické vrásky a vyhladzuje jemné línie tváre.
Alternatíva k botulotoxínu, ktorý ovplyvňuje rovnaké mechanizmy tvorby vrások, ale odlišným spôsobom.

Spôsob použitia

Odstráňte viečko z prípravku. Jemným stláčaním dávkovača vytlačte potrebné množstvo emulzie. Naneste na ukazovák, ktorým budete prípravok aplikovať. Na čistú a suchú pokožku naneste sérum od vrásky k vráske. Každú vrásku stimulujte pomocou krúživej masáže v oblasti aplikácie. Začnite vráskami v oblasti úst, pokračujte po bokoch nosa smerom nahor, až do oblasti medzi obočie. Proces opakujte v okolí očí a na čele. Po nanesení počkajte cca 10 minút, až potom použite svoju bežnú kozmetiku.
Na dosiahnutie optimálnych výsledkov nanášajte sérum na jemné línie a vrásky dvakrát denne (ráno a večer) po dobu 30 dní. Potom nanášajte sérum jedenkrát denne, aby sa mladistvý vzhľad udržal.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.