EXUVIANCE Age Reverse Night Lift

1×50 g, nočný krém

Značka: EXUVIANCE

Zintenzívnite svoj nočný cyklus omladzovania pleti pomocou tohto jedinečného multifunkčného prípravku, ktorý obsahuje patentovaný komplex špičkových zložiek proti starnutiu.

67,39
Doprava zadarmo

O produkte: EXUVIANCE Age Reverse Night Lift 1×50 g, nočný krém

X022614

Hlavný popis produktu

Teraz sa môžete sústrediť na prirodzenú podporu kolagénu a hydratácie pre pleť, ktorá je pevnejšia, bez vrások a nepochybne vyzerá mladšie. Tento krém na tvár proti starnutiu obsahuje peptidy s AHA a PHA spolu s dávkou multiantioxidantov vrátane výťažku z hroznových jadierok, kyseliny malobionovej, glukonolaktónu, vitamínu E a výťažkov z bobuľovín, ktoré pomáhajú chrániť pleť a poskytujú viditeľné vyhladzujúce a spevňujúce účinky.
Hlavné zložky: kyselina glykolová, glukonolaktón, kyselina malobionová, vitamín E, peptidy, výťažok z hroznových jadierok a bobuľovín, bambucké maslo Použitie: Kyselina glykolová, glukonolaktón, kyselina malobionová, vitamín E.
Použitie: Aplikujte večer na vyčistenú tvár a krk.
Upozornenie: Používajte len podľa pokynov. Vyhnite sa kontaktu s očami. Ak dôjde ku kontaktu s očami, dobre ich opláchnite vodou. Pri používaní tohto vysoko účinného prípravku sa môže vyskytnúť mierny pocit olupovania alebo mravčenia. Ak je to nepríjemné, obmedzte používanie na každý druhý deň, kým sa pokožka neprispôsobí. Ak sa objaví vyrážka alebo podráždenie, prestaňte používať. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade požitia vyhľadajte lekársku pomoc.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.