EXUVIANCE Age Reverse Day Repair SPF 30

1×50 g, denný krém

Značka: EXUVIANCE

Tento denný krém na tvár so širokým spektrom SPF a retinolom pomáha viditeľne potlačiť hlavné známky starnutia počas dňa. Age Reverse Day Repair SPF 30 obsahuje patentovaný komplex viacúčelových zložiek so všetkým, čo potrebujete na obnovenie hladkej, pevnej pleti a jej rovnomernejšieho vzhľadu.

69,69
Doprava zadarmo

O produkte: EXUVIANCE Age Reverse Day Repair SPF 30 1×50 g, denný krém

X022629

Hlavný popis produktu

UV filtre a trojitá antioxidačná formula obsahujúca granátové jablko a vitamíny A a E chránia pleť pred každodennými agresormi životného prostredia a pomáhajú znižovať účinky voľných radikálov na starnutie.
Hlavné zložky: Retinol, NeoGlucosamine, extrakt z granátového jablka, vitamin A a E, UVA-UVB filtry
Použitie: Naneste dostatočné množstvo prípravku na tvár a krk denne po očistení pleti, 15 minút pred pobytom na slnku. Pri plávaní alebo potení používajte vodeodolný opaľovací krém a nanášajte ho opakovane aspoň každé 2 hodiny.
Upozornenie. Nepoužívajte na porušenú alebo poškodenú pokožku. Ak sa objaví vyrážka, prestaňte ju používať a poraďte sa s lekárom. Pri používaní tohto výrobku sa nepribližujte k očiam. Na odstránenie opláchnite vodou. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc alebo kontaktujte toxikologické centrum. Pri používaní tohto vysoko účinného prípravku sa môže objaviť mierne olupovanie alebo pocit mravčenia. Ak je to nepríjemné, obmedzte používanie na každý druhý deň, kým sa pokožka neupraví. Tento výrobok je balený v inovatívnej tube bez prístupu vzduchu, aby sa zabezpečila účinnosť výrobku; pri dávkovaní sa tuba sploští, aby sa zachovalo prostredie bez prístupu vzduchu. Tuba sa skladuje vo zvislej polohe na uzávere, aby sa výrobok ľahko dávkoval.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.