EXPLORER DOG Zásobník s 1 rolkou

1×1 ks

Zásobník je vyrobený z odolného materiálu. Obsahuje 1 rolu s 15 ekologickými vreckami na psie exkrementy.

1,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: EXPLORER DOG Zásobník s 1 rolkou 1×1 ks

X63262

Hlavný popis produktu

Má nastaviteľný suchý zips na uchytenie na akékoľvek vodítko. Ekologické vrecká na psie exkrementy sú vyrobené tak, aby boli 100 % nepriepustné, 100% pevné a aby boli dostatočne veľké. Vrecká sú výrazne oranžové, aby ste ich mali vždy na očiach a nikdy si ich nezabudli vziať so sebou. Obsahujú zlúčeninu Epi TDPATM, ktorá sa do plastov pridáva v malých množstvách a oxo-biodegredačný proces spôsobí, že sa vrecká do piatich rokov úplne rozložia.

Vlastnosti:

- 15 kusov sáčkov

- Atraktívny dizajn

- Špičková kvalita

- Rozmer vrecka 22x33 cm

- 100% pevné a 100% nepriepustné - Sú 1000 x rýchlejšie rozložiteľnejšie ako bežné vrecká

- Obal aj role, na ktoré sú vrecká namotané sú vyrobené z recyklovateľných materiálov - Vhodné pre všetky zásobníky Oxo-biodegradácia TDPATTM je dvojfázový proces

Oxidačná degradácia

Prvou fázou je oxidačná degradácia, pri ktorej TDPATM pôsobí ako katalyzátor spôsobujúci štiepenie polymérneho reťazca, čo má za následok molekuly s kratším reťazcom a zníženie molekulovej hmotnosti. Teplo, UV svetlo a mechanické namáhanie sú faktory, ktoré urýchľujú tento nezvratný proces. Akonáhle je tento proces zahájený, pokračuje, až sa plast z polyméru stane materiálom, ktorý je vo svojej podstate biologicky odbúrateľný v životnom prostredí. Oxo-biologicky odbúrateľné plasty TDPATM sú navrhnuté tak, aby sa rozložili medzi 2-3 rokmi, v závislosti od prostredia.

Biologické rozloženie

Druhou fázou je biodegradácia, ktorá začína súčasne, alebo ihneď po oxidačnej fáze. V priebehu biodegradácie sú zoxidované materiály spotrebovávané baktériami, hubami a mikroorganizmami na oxid uhličitý, vodu a humus. Rýchlosť biodegradácie závisí od prostredia likvidácie a nezávislé testovanie polyetylénu TDPATM dosiahlo 60 % biodegradáciu v pôde za menej ako 2 roky.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov