Excilor pero na liečbu plesňových infekcií nechtov

1×3,3 ml, pero na nechty

Značka: EXCILOR
Excilor je určený na ošetrenie plesňových infekcií nechtov. Rýchle preniká do nechtu a tak pôsobí v mieste problému. Stačí jedna minutá denne bez potreby upravovania nechta pilníkom. Vo forme pera na jednoduchú a presnú aplikáciu.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

15,19
Doprava zadarmo

O produkte

X42675

Excilor® je účinné riešenie proti plesňovej infekcii nechtov, ktorý vďaka svojej unikátnej TransActive technólogii lepšie a rýchlejšie penetruje do nehtu a pôsobí tak ihneď v mieste problému. Jeho zloženie je zároveň obohatené o glycerol, nehtové lipidy a biotín k podpore starostlivosti o nehty počas ich ošetrenia. Pomáha tak znovu vybudovať poškodenú nechtovú štruktúru, čím zlepšuje kozmetický vzhľad nechtu a poskytuje pevnejšiu bariéru proti ďalším plesňovým inváziám. Stačí jedna minúta denne a váš problém je vyriešený.

Zloženie

Ethyllaktát, kyselina octová, posilňovač penetrácie, filmotvorné činidlo, voda, glycerol, polysorbát 80, cetylacetát, acetylované lanolín alkoholy, biotín a konzervačná látka (neobsahuje parabény).

Použitie

Na infikovaný necht aplikujte prípravok dvakrát denne (jedenkrát ráno a jedenkrát večer). Predtým ako si navlieknete ponožky a/alebo sa obujete, nechajte necht uschnút (30–40 sekúnd)


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.