Eucerin Vianočná taštička HYALURON-FILLER + ELASTICITY Denný krém + Nočný krém

1×1 set, darčekový set proti vráskam

Značka: EUCERIN

Obsahuje HYALURON-FILLER + ELASTICITY Denný krém, 50 ml + HYALURON-FILLER + ELASTICITY Nočný krém, 50 ml

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
62,99
Doprava zadarmo

O produkte: Eucerin Vianočná taštička HYALURON-FILLER + ELASTICITY Denný krém + Nočný krém 1×1 set, darčekový set proti vráskam

X015561

Hlavný popis produktu

Denný krém proti starnutiu pleti pre zrelú pleť
Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 15 je denný krém proti starnutiu, ktorý vypĺňa hlboké vrásky, zlepšuje pružnosť pleti a redukuje pigmentové škvrny.
Jedinečné zloženie prináša niekoľko omladzujúcich účinkov. Inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej viditeľne vypĺňa hlboké vrásky. Nový kolagén-elastín komplex, vysoko účinná kombinácia arctiinu a kreatínu, stimuluje produkciu kolagénu a zlepšuje pružnosť pleti. Patentovaná* zložka thiamidol redukuje starecké škvrny. Výsledkom je hladší, žiarivejší a viditeľne mladší vzhľad pleti.
Denný krém obsahuje aj SPF 15 a UVA filter na ochranu proti slnečnému žiareniu, ktoré môže prehlbovať vrásky a urýchľovať tak proces starnutia pleti.
*Patentované v Nemecku

Nočný krém proti starnutiu pleti pre zrelú pleť
Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Nočný krém je anti-age nočný krém, ktorý vypĺňa hlboké vrásky, zlepšuje pružnosť pleti a redukuje pigmentové škvrny.
Jedinečné zloženie prináša niekoľko omladzujúcich účinkov. Inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej viditeľne vypĺňa hlboké vrásky, zatiaľ čo dexpanthenol podporuje regeneračné procesy pleti počas spánku. Nový kolagén-elastín komplex, účinná kombinácia arctiinu a kreatínu, stimuluje produkciu kolagénu a zvyšuje pružnosť pleti. Patentovaná* zložka thiamidol redukuje pigmentové škvrny. Výsledkom je pevnejší, hladší a viditeľne mladší a žiarivejší vzhľad pleti.
Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Nočný krém obsahuje aj argánový olej bohatý na ošetrujúce lipidy, ktorý pomáha regenerovať a intenzívne vyživovať pleť počas spánku.
*Patentované v Nemecku

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.