Eucerin Vianočná taštička HYALURON-FILLER + 3x EFFECT Denný krém + Nočný krém

1×1 set, darčekový set proti vráskam

Značka: EUCERIN

Obsahuje HYALURON-FILLER + 3x EFFECT Denný krém pre suchú pleť, 50 ml + HYALURON-FILLER + 3x EFFECT Nočný krém, 50 ml

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
59,99
Doprava zadarmo

O produkte: Eucerin Vianočná taštička HYALURON-FILLER + 3x EFFECT Denný krém + Nočný krém 1×1 set, darčekový set proti vráskam

X015558

Hlavný popis produktu

Denný krém proti starnutiu pre suchú pleť
Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 15 bojuje s prvými známkami starnutia suchej pleti. Viditeľne vyhladzuje jemné linky aj hlboké vrásky, a stará sa tak o mladší vzhľad pleti. Poskytuje pleti účinnú ochranu proti predčasnému starnutiu spôsobenému UV žiarením a proti prehlbovaniu vrások a zároveň ju chráni pred voľnými radikálmi.
Inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, glycínu saponínu a enoxolonu prináša cielený prístup k vyhladeniu aj hlbokých vrások. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje najvrchnejšie vrstvy pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorej molekula je 40-krát menšia*, preniká hlbšie do vrstiev epidermis kože, kde vznikajú hlbšie vrásky. Antioxidant glycín saponín podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej v dermis vrstve, kde vznikajú tie najhlbšie vrásky, a zároveň chráni pred voľnými radikálmi. Enoxolon chráni pred degradáciou pleti vlastnej kyseliny hyalurónovej. S ochranným faktorom SPF 15 a UVA ochranou.
* V porovnaní s vysokomolekulárnou kyselinou hyalurónovou, ktorá je tiež súčasťou zloženia.

Nočný krém proti starnutiu pre všetky typy pleti
Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém bojuje s prvými známkami starnutia. Viditeľne vyhladzuje jemné linky aj hlboké vrásky, a stará sa tak o mladistvý vzhľad pleti. Zároveň podporuje jej regeneráciu.
Inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, glycínu saponínu a enoxolonu prináša cielený prístup k vyhladeniu aj hlbokých vrások. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje najvrchnejšie vrstvy pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorej molekula je 40-krát menšia*, preniká hlbšie do vrstiev epidermis kože, kde vznikajú hlbšie vrásky. Antioxidant glycín saponín podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej v dermis vrstve, kde vznikajú tie najhlbšie vrásky, a zároveň chráni pred voľnými radikálmi. Enoxolon chráni pred degradáciou pleti vlastnej kyseliny hyalurónovej. Koncentrovaný dexpanthenol podporuje regeneráciu pleti cez noc.
* V porovnaní s vysokomolekulárnou kyselinou hyalurónovou, ktorá je tiež súčasťou zloženia.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.