Eucerin Vianočná taštička ANTI-PIGMENT Denný krém + Nočný krém

1×1 set, darčekový set proti pigmentovým škvrnám

Značka: EUCERIN

Obsahuje ANTI-PIGMENT Denný krém SPF 30, 50 ml + ANTI-PIGMENT Nočný krém, 50 ml

59,99
Doprava zadarmo

O produkte: Eucerin Vianočná taštička ANTI-PIGMENT Denný krém + Nočný krém 1×1 set, darčekový set proti pigmentovým škvrnám

X015564

Hlavný popis produktu

Depigmentačný denný krém s SPF 30
Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 obsahuje thiamidol, účinnú a patentovanú zložku, ktorá cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu. Klinické a dermatologické testy preukázali, že redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opakovanému výskytu. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje.
Vďaka UVA a UVB filtrom (SPF 30) poskytuje tento hydratačný denný krém účinnú ochranu pred slnečným žiarením a znižuje pravdepodobnosť výskytu pigmentových škvŕn vplyvom slnečného žiarenia na pleť. Pleť získava zjednotený tón a žiarivý vzhľad.
Melanín, obsiahnutý v dennom kréme, je prírodný pigment, vďaka ktorému pokožka získava svoje sfarbenie. Pôsobenie slnečného žiarenia, hormonálne vplyvy a starnutie však môžu spôsobovať zvýšenú produkciu melanínu a vyvolávať hyperpigmentáciu. Hyperpigmentácia sa prejavuje ako tmavé plochy a starecké škvrny (známe aj ako slnečné škvrny), ktoré narúšajú jednotný tón pleti.

Depigmentačný nočný krém
Eucerin Anti-Pigment Nočný krém obsahuje thiamidol, účinnú a patentovanú zložku, ktorá cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu. Klinické a dermatologické testy preukázali, že redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opakovanému výskytu. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje.
Nočný krém obsahuje aj dexpanthenol – aktívnu zložku známu svojou schopnosťou podporovať regeneráciu pleti počas spánku. Pleť získava zjednotený tón a žiarivý vzhľad.
Melanín, obsiahnutý v nočnom kréme, je prírodný pigment, vďaka ktorému pokožka získava svoje sfarbenie. Pôsobenie slnečného žiarenia, hormonálne vplyvy a starnutie však môžu spôsobovať zvýšenú produkciu melanínu a vyvolávať hyperpigmentáciu. Hyperpigmentácia sa prejavuje ako tmavé plochy a starecké škvrny (známe aj ako slnečné škvrny), ktoré narúšajú jednotný tón pleti.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.