Eucerin SUN Dry Touch OIL CONTROL SPF 30

1×200 ml, transparentný sprej

Značka: EUCERIN
Produktový rad: SUN

Eucerin Transparentný sprej SPF 30 je moderný sprej na opaľovanie, ktorý na pokožke nezanecháva viditeľné stopy. Pre normálny a mastný typ pokožky. Ideálny pre ochlpenú pokožku alebo vlasovú pokožku.

Darček k nákupu s Dr. Max CLUB. Pri nákupe vybraných produktov značky Eucerin nad 32,90 €, získate Eucerin darčekový set.
22,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Eucerin SUN Dry Touch OIL CONTROL SPF 30 1×200 ml, transparentný sprej

X56392

Spôsob použitia

Pred pobytom na slnku naneste na pokožku v dostatočnom množstve a aplikáciu pravidelne opakujte – najmä po plávaní, ak ste sa spotili alebo po osušení uterákom. Iba tak zachováte pôvodnú úroveň ochrany. Použitie menšieho množstva významne znižuje úroveň ochrany
 

Upozornenie: Pobyt na slnku obmedzte na minimum, a to aj po použití slnečnej ochrany. Nadmerné vystavovanie pokožky slnečnému žiareniu predstavuje vážne zdravotné riziko. Dojčatá a malé deti nevystavujte priamemu slnku. Vyhýbajte sa kontaktu s očami. Počkajte, kým sa prípravok úplne vstrebe a dbajte na to, aby nedošlo k priamemu kontaktu s oblečením a pevnými povrchmi, na ktorých by mohol krém zanechať farebné škvrny.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.