Eucerin SUN Dry Touch OIL CONTROL (svetlý) SPF 50+

1×50 ml, ochranný krémový gél

Značka: EUCERIN
Produktový rad: SUN

Chráni pokožku pred poškodením slnkom. 12-hodinový matný účinok na pokožku. Na mastnú a problematickú pleť.

16,94
Ušetríte 25%

Pôvodná cena:  22,59 €  ·  zľava 5,65 €

Najnižšia cena pred zľavou: 22.59 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Eucerin SUN Dry Touch OIL CONTROL (svetlý) SPF 50+ 1×50 ml, ochranný krémový gél

X56389 ADC

Chráni pleť pred poškodením vplyvom slnečného žiarenia. 12h matný efekt na pleti. Pre mastnú a problematickú pleť. Ultra  ľahká, nemastná a nelepivá textúra. Ihneď sa vstrebáva. Nekomedogénny. Bez parfumácie.
Eucerin® inovácia v slnečnej ochrane: ADVANCED SPECTRAL
TECHNOLOGY kombinuje UVA/B filtre pre veľmi vysokú UV ochranu a antioxidant licochalcon A neutralizujúci voľné radikály vyvolané UV žiarením a vysokoenergetickým viditeľným svetlom. Navyše špeciálna Oil Control technológia s obsahom L-karnitínu regulujúcim nadmernú produkciu kožného mazu a s absorbčnými mikročasticami zanecháva pleť okamžite matnú a zaisťuje dlhotrvajúci zmatňujúci efekt.
Kyselina glycyrrhetínová stimuluje pokožke vlastné reparačné mechanizmy proti poškodeniu DNA.
Farebné pigmenty okamžite kryjú nedokonalosti pleti a poskytujú dodatočnú ochranu proti oxidačnému stresu vyvolanému vysokoenergetic- kým viditeľným svetlom.
Klinické a dermatologické štúdie potvrdzujú veľmi dobrú kožnú znášanlivosť na citlivej pleti a pleti so sklonom k akné. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Aplikujte v dostatočnom množstve pred slnením a na  zachovanie ochrany pravidelne opakujte, najmä v prípade potenia, po kúpaní a po osušení uterákom. Menšie množstvo významne znižuje stupeň ochrany.

Upozornenie: Na slnku nezostávajte príliš dlho, aj keď používate opaľovací prípravok; nadmerné slnenie vážne ohrozuje zdravie. Ani výrobky proti slnečnému žiareniu neposkytujú 100 % ochranu. Dojčatá a malé deti nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Nechajte dôkladne vstrebať a vyhnite sa priamemu kontaktu s oblečením a tvrdými
povrchmi, môže zanechať stopy. Zabráňte kontaktu s očami.
* Zloženie bez mikroplastov poďla definície UNEP

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.