Eucerin SUN SENSITIVE PROTECT SPF 30

mlieko na opaľovanie, extra ľahké (1+1 zadarmo) 2x150 ml

Značka: EUCERIN
Telové opaľovacie mlieko, ktoré vám poskytne vysokú ochranu pred slnečným žiarením a chráni pokožku pred fotostarnutím. Eucerin Extra ľahké mlieko na opaľovanie Photoaging Control SPF 30 je opaľovací telové mlieko vhodné pre všetky typy pokožky, vrátane tej citlivej.
Na sklade
17,19
Doprava zadarmo
17 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X42384 ADC

Extra ľahké mlieko na opaľovanie, UV vysoká ochrana - SPF 30.

  • Chráni citlivú pokožku pred poškodením vplyvom slnečného žiarenia,
  • Ľahká textúra, ihneď sa vstrebáva.
  • Vodeodolné.
  • Klinické a dermatologické štúdie potvrdzujú veľmi dobrú kožnú znášanlivosť u citlivej a atopickej pokožky.

Spôsob použitia

Aplikuje sa na pokožku v dostatočnom množstve najlepšie 30 minút pred slnením (odporúčané množstvo na celé telo dospelej osoby je 6 plných kávových lyžičiek, varovanie: zníženie tohto množstva prostriedku podstatne znižuje stupeň ochrany). Vynechať oblasť okolo očí. Nechá sa dôkladne vstrebať - môže zanechať žlté škvrny na oblečení. Na udržanie ochrany sa aplikácia opakuje, najmä pri potení, po kúpaní alebo osušení uterákom.

Upozornenie: Ani prostriedky s vysokým SPF neposkytujú 100% ochranu pred UV lúčmi. Vyvarovať sa nadmerného pôsobenia priameho poludňajšieho slnka. Nezostávať na slnku príliš dlho, aj keď sa použijú prostriedky na ochranu proti slnečnému žiareniu. Nadmerná slnečné expozícia predstavuje vážne zdravotné riziko. Dojčatá a malé deti sa nevystavujú priamemu slnku. Chrániť sa pred slnkom oblečením, pokrývkou hlavy a slnečnými okuliarmi.