Eucerin kazeta UreaRepair PLUS Krém na ruky + Krém na nohy

1×1 set, darčekový set na suchú a atopickú pokožku

Značka: EUCERIN

Obsahuje UreaRepair PLUS Krém na nohy 10% Urea, 100 ml + UreaRepair PLUS Krém na ruky 5% Urea, 75 ml

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
19,99
Doprava zadarmo

O produkte: Eucerin kazeta UreaRepair PLUS Krém na ruky + Krém na nohy 1×1 set, darčekový set na suchú a atopickú pokožku

X015565

Hlavný popis produktu

Krém na ruky s ureou
Pokožka našich rúk je častejšie vystavovaná vonkajším agresorom ako akékoľvek iné časti nášho tela. Časté umývanie rúk znamená, že sú často v styku s vodou, mydlami a inými chemickými látkami a pôsobia na ne zmeny teplôt. Stabilná bariérová funkcia pokožky nás chráni pred týmito vonkajšími vplyvmi a udržuje pokožku hydratovanú. Ak je kožná bariéra narušená, môže pokožka strácať hydratáciu a ruky môžu byť na pohľad aj na dotyk suché a hrubé.
Eucerin UreaRepair PLUS Krém na ruky 5% Urea poskytuje suchej a hrubej pokožke rúk potrebnú každodennú starostlivosť. Obsahuje unikátnu kombináciu zložiek – ureu, ceramidy a ďalšie prirodzené hydratačné látky – ktoré v pokožke viažu hydratáciu a obnovujú jej prirodzenú ochrannú bariéru, ktorá bráni ďalšej strate hydratácie. Klinické a dermatologické testy preukázali, že jeho zloženie poskytuje okamžitú úľavu aj intenzívnej, dlhotrvajúcej hydratácii suchej a hrubej pokožke rúk, a to aj po opakovanom umývaní. Posilňuje prirodzenú bariéru pokožky pre odolnosť proti vysychaniu až na 48 hodín.
Tento krém na ruky s ureou je vhodný na starostlivosť o všetky typy pokožky rúk, vrátane zrelej pokožky a pokožky trpiacej ochoreniami ako je xeróza, psoriáza a keratóza pilaris. Tiež ako doplnková starostlivosť.

Krém na nohy pre suchú, popraskanú pokožku nôh
Koža na chodidlách našich nôh sa vyvinula prirodzene silnejšia a tvrdšia ako pokožka na iných častiach tela a je obzvlášť náchylná na vysychanie. Chodidlá sú často vystavené tlaku a treniu - napríklad pri kontakte s tvrdými povrchmi alebo pri nosení nevhodnej obuvi, a táto záťaž môže spôsobovať ďalšie vysychanie pokožky, najmä na vankúšikoch pät.
Eucerin UreaRepair PLUS Krém na nohy 10% Urea poskytuje veľmi suchej a hrubej pokožke nôh potrebnú intenzívnu hydratáciu. Obsahuje unikátnu kombináciu zložiek – ureu, ceramidy a ďalšie prirodzené hydratačné látky – ktoré v pokožke viažu hydratáciu a obnovujú jej prirodzenú ochrannú bariéru, ktorá bráni ďalšej strate hydratácie. Klinické a dermatologické testy preukázali, že jeho zloženie poskytuje okamžitú úľavu aj intenzívnu, dlhotrvajúcu hydratáciu a zároveň odďaľuje príznaky suchej a hrubej pokožky až po dobu 48 hodín. Pokožka je opäť na dotyk hladká a zrohovatené oblasti a mozole zjemnené.
Tento krém na nohy je vhodný pre starostlivosť o zrelú pokožku a pokožku trpiacu ochoreniami ako je xeróza, psoriáza aj o pokožku diabetikov. Tiež ako doplnková starostlivosť.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.