Eucerin SUN SENSITIVE PROTECT SPF 30 detské mlieko

1×150 ml, na opaľovanie s ochrannými mikropigmentm

Značka: EUCERIN
Mlieko na opaľovanie so strednou UV ochranou pre dojčatá od 3 mesiacov a malé deti. Toto mlieko na opaľovanie s mikropigmentmi chráni citlivú detskú pokožku pred spálením a poškodením pod vplyvom slnečného žiarenia. Bez chemických filtrov.
Darček k nákupu K nákupu vybraných produktov Eucerin Sun získate uterák ako darček.
Na sklade
16,19
Doprava zadarmo nad 29,90 €
16 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X27778 ADC

Detské mlieko na opaľovanie so strednou ochranou SPF 30:

  • Ochrana UVA/UVB neobsahuje chemické filtre - jej základom sú mikropigmenty, ktoré odrážajú UV lúče bezprostredne od povrchu pokožky, bez toho, aby do pokožky prenikali.  
  • Vitamín E posilňuje vlastné obranné mechanizmy pokožky a dexpantenol pokožku upokojuje.

Spôsob použitia

Prípravok sa obvykle aplikuje na pokožku tela najlepšie v dostatočnom predstihu pred slnením. Nanáša sa na priamo na pokožku v potrebnom množstve a jemne sa rozotrie. Aplikácia sa má počas dňa pravidelne opakovať , najmä v prípade zvýšeného potenia a rizika zotretia.

Upozornenie:
Prílišné vystavovanie pokožky slnku je nebezpečné. 
Vyhnite sa intenzívnemu poludňajšiemu slnku a dlhodobému pobytu na slnku, pretože ani výrobky na opaľovanie s vysokým SPF neposkytujú 100 % ochranu.
Nenechávajte dojčatá a malé deti na priamom slnku.
Dbajte na dostatočné zakrytie detskej pokožky, vrátane pokrývky hlavy a slnečných okuliarov, a používajte prípravky na opaľovanie s vysokým SPF.
Naneste na pokožku v dostatočnom množstve pred slnením a aplikáciu pravidelne opakujte, najmä v prípade plávania, zvýšeného potenia alebo rizika zotretia, aby ste zachovali pôvodnú ochranu. Nanesenie nedostatočného množstva opaľovacieho výrobku znižuje ochranný účinok.
Nechajte dôkladne vstrebať - môže zanechať žlté škvrny na oblečení.