Eucerin Deo Intenzívny antiperspirant

2×30 ml, antiperspirant

Značka: EUCERIN
Dlhotrvajúca ochrana proti nadmernému poteniu: Zloženie antiperspirantu preukázateľne chráni proti pachu, a je vhodné aj na citlivú pokožku. Akciové balenie.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
14,89
Doprava zadarmo

O produkte

X25234 ADC

Antiperspirant v spreji určený pre osoby trpiace nadmerným potením.

  • Intenzívny, 72-hodinový účinok.
  • Obsahuje vysokú koncentráciu dvoch vysoko účinných antiperspiračných zložiek: Aluminium chlorohydrate  (ACH) a Aluminium chloride  (AC). AC preniká hlbšie do potných kanálikov, a tak poskytuje dlhotrvajúcu ochranu medzi jednotlivými aplikáciami.
  • Klinické a dermatologické testy preukázali redukciu potu o 91 %.

Spôsob použitia

Pre stabilizovanie potenia na normálnu úroveň sa aplikuje večer na čistú, suchú a nepodráždenú pokožku. Ráno po aplikácii sa možno sprchovať ako obvykle. Nie je potrebné použiť dezodorant. Počas prvých 3 dní používať každý večer – potom každý druhý deň alebo podľa potreby. Postupom času sa bude frekvencia nutného používania znižovať.
V prípade podráždenia pokožky je potrebné predlžovať intervaly medzi jednotlivými aplikáciami. Ak podráždenie pretrváva dlhší čas, treba s používaním prestať. 

Upozornenie: Vyhnúť sa kontaktu s očami. Nechať na pokožke zaschnúť, skôr než sa budú obliekať odevy, zabráni sa tak prípadným škvrnám na oblečení. Nepoužívať na poranenú alebo podráždenú pokožku - napr. ihneď po holení. Uchovávať mimo dosahu detí.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.