Eucerin ANTI-PIGMENT Rozjasňujúce sérum 30 ml

1×30 ml

Značka: EUCERIN
  • Rozjasňujúce sérum vyvinuté pre dokonalú žiarivosť pleti na základe medicínskeho prístupu k starostlivosti o pleť využíva patentovanú* účinnú látku značky Eucerin – thiamidol.
24,29 ušetríte 8,10 €

Pôvodná cena 32,39 €, zľava 25%

Doprava zadarmo

O produkte: Eucerin ANTI-PIGMENT Rozjasňujúce sérum 30 ml 1×30 ml

X57367 ADC

Rozjasňujúce sérum vhodné na pleť s pigmentovými škvrnami. Vhodné pre všetky typy pleti. Využíva patentovanú účinnú látku Thiamidol, kyselinu hyalurónovú, glycerín a Crystal Technology.

  • Thiamidol redukuje pigmentové škvrny a zabraňuje ich opakovanému výskytu priamo v mieste ich vzniku znížením tvorby melanínu pri pravidelnom používaní.
  • Kyselina hyalurónová a glycerín spoločne zaisťujú hladší a vláčnejší vzhľad, vypĺňajú pleť vďaka intenzívnej hydratácii pre jej väčšiu žiarivosť.
  • Ultraľahká konzistencia vďaka technológii Crystal Technology je vhodná pre všetky typy pleti a je možné ju začleniť do akejkoľvek pravidelnej starostlivosti o pleť.
  • Rýchlo sa vstrebáva a zanecháva na pleti hladký pocit.

Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Aplikuje sa denne ráno a večer na dôkladne vyčistenú pleť tváre, je možné používať samostatne alebo pred denným/nočným krémom.

Upozornenie: Počas jedného dňa použite maximálne 4 aplikácie akýchkoľvek prípravkov obsahujúcich thiamidol. Vyhnite sa kontaktu s očami. Klinické a dermatologické štúdie preukázali dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.