Eucerin ANTI-PIGMENT Rozjasňujúce sérum 30 ml

1×30 ml

Značka: EUCERIN

Rozjasňujúce sérum vyvinuté pre dokonalú žiarivosť pleti na základe medicínskeho prístupu k starostlivosti o pleť využíva patentovanú* účinnú látku značky Eucerin – thiamidol.

26,99
Ušetríte 25%

Pôvodná cena:  35,99 €  ·  zľava 9,00 €

Najnižšia cena pred zľavou: 35.99 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Eucerin ANTI-PIGMENT Rozjasňujúce sérum 30 ml 1×30 ml

X57367 ADC

Rozjasňujúce sérum vhodné na pleť s pigmentovými škvrnami. Vhodné pre všetky typy pleti. Využíva patentovanú účinnú látku Thiamidol, kyselinu hyalurónovú, glycerín a Crystal Technology.

  • Thiamidol redukuje pigmentové škvrny a zabraňuje ich opakovanému výskytu priamo v mieste ich vzniku znížením tvorby melanínu pri pravidelnom používaní.
  • Kyselina hyalurónová a glycerín spoločne zaisťujú hladší a vláčnejší vzhľad, vypĺňajú pleť vďaka intenzívnej hydratácii pre jej väčšiu žiarivosť.
  • Ultraľahká konzistencia vďaka technológii Crystal Technology je vhodná pre všetky typy pleti a je možné ju začleniť do akejkoľvek pravidelnej starostlivosti o pleť.
  • Rýchlo sa vstrebáva a zanecháva na pleti hladký pocit.

Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Aplikuje sa denne ráno a večer na dôkladne vyčistenú pleť tváre, je možné používať samostatne alebo pred denným/nočným krémom.

Upozornenie: Počas jedného dňa použite maximálne 4 aplikácie akýchkoľvek prípravkov obsahujúcich thiamidol. Vyhnite sa kontaktu s očami. Klinické a dermatologické štúdie preukázali dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.