Eubos Urea Washing Lotion 5% 200ml

1×200 ml

Značka: EUBOS
  • Jemná, pleťovo neutrálna tekutá emulzia s oligofruktózou a morskými minerálmi je vyvinutá na pravidelné medicínske ošetrenie suchej a veľmi suchej pokožky. Produkt je vhodný tiež ako podporná starostlivosť pri liečbe atopického ekzému, psoriázy, pre starnúcu pokožku alebo pokožku diabetikov.
7,29
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: Eubos Urea Washing Lotion 5% 200ml 1×200 ml

X63543

Hlavný popis produktu

Typ pokožky: Čistiace sprchové mlieko EUBOS UREA WASHING LOTION 5 % vo forme emulzie je vhodné na starostlivosť o suchú pokožku. Aktívne látky: UREA, kyselina mliečna, glycerín, oligofruktóza, morské minerály, lipidy súvisiace s pokožkou. Bez PEG-derivátov.

Produkt neobsahuje alkalické mydlo, kokamidopropylbetain a étersulfát. Vhodné na: Suchú a veľmi suchú pokožku, vrátane detí. Pôsobenie: Suchá pokožka je často výsledkom nedostatku lipidov a najmä nedostatku urey – prirodzenej hydratačnej látky. Čistiace mlieko EUBOS UREA 5 % je veľmi jemné, avšak dôkladné čistí pokožku tela. Vďaka svojmu zloženiu s ureou, kyselinou mliečnou a glycerínom chráni kožu pred dehydratáciou. Rastlinné lipidy súvisiace s pokožkou majú zvlhčujúci a vyživujúci účinok.

Oligofruktóza z čakanky a morské minerály pomáhajú znižovať možné svrbenie. Aplikácia: Naneste na mokrú pokožku a vytvorte jemnú čistiacu penu. Produkt je vhodný aj na čistenie rúk a tváre a pre deti. Uchovávajte pri teplote neprevyšujúcej 25 °C. Kombinujte: Odporúčame používať spolu so šampónom EUBOS UREA 5 %, vhodným suchú a svrbiacu pokožku hlavy. Výsledky: Účinné zložky chránia pred dehydratáciou, dopĺňajú lipidy a vyhladzujú pokožku. Veľkosť balenia: 200 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.