Eubos Urea 5% - Šampón 200ml

1×200 ml

Značka: EUBOS
Jemne čistiaci šampón s panthenolom, oligofruktózou a morskými minerálmi je špeciálne vyvinutý na lekárske čistenie suchej a svrbiacej pokožky hlavy. Vhodný tiež ako podporná starostlivosť pri liečbe atopického ekzému a psoriázy.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
6,89
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X63542

Typ pokožky: Šampón EUBOS UREA 5 % je vhodný na starostlivosť o vlasy so suchou pokožkou hlavy. Aktívne látky: UREA, panthenol, oligofruktóza, morské minerály, lipidy súvisiace s pokožkou. Bez parfumácie a parabénov. Produkt neobsahuje alkalické mydlo a kokamidopropylbetain. Vhodné na: Svrbiacu pokožku hlavy a namáhané vlasy.

Vhodné aj pre deti. Pôsobenie: Suchá pokožka je často výsledkom nedostatku lipidov a najmä nedostatku urey – prirodzenej hydratačnej látky. Šampón EUBOS UREA 10 % je vhodný pre jemné, ale dôkladné čistenie pokožky hlavy a vlasov. S ureou a glycerínom viaže vlhkosť a chráni pred dehydratáciou. Kožné rastlinné lipidy zo slnečnice majú zvlhčujúci a vyživujúci účinok. Panthenol a oligofruktóza z čakanky majú upokojujúci účinok na pokožku a zlepšujú lesk vlasov. Morské minerály dopĺňajú účinok komplexnej starostlivosti a pomáhajú zmierňovať akékoľvek svrbenie.

Aplikácia: Vmasírujte do dobre navlhčených vlasov, napeňte a nechajte pôsobiť. Dôkladne opláchnite. Podľa potreby postup opakujte. Vhodný aj pre deti. Uchovávajte pri teplote neprevyšujúcej 25 °C. Kombinujte: Odporúčame používať spolu s čistiacou emulziou EUBOS UREA WASHING LOTION 5 %, vhodnou na čistenie suchej a veľmi suchej pokožky. Výsledky: Účinné zložky chránia pred dehydratáciou, dopĺňajú lipidy a vyhladzujú pokožku. Suché a namáhané vlasy sa dajú ľahko rozčesať a stávajú sa lesklé a pružné. Veľkosť balenia: 200 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.